Запрошення взяти участь у першій Міжнародній науковій конференції «ONCOPhD»

Рада аспірантів Люблінського медичного університету запрошує на першу Міжнародну наукову конференцію «ONCOPhD».
Це перша подібна конференція, на якій докторанти, молоді вчені та студенти, що представляють академічні центри з усього світу, матимуть можливість представити результати своїх досліджень та обмінятися власним досвідом у галузі клінічної та експериментальної онкології.

Конференція спрямована на інтеграцію первинних досліджень з проблемами повсякденної клінічної практики щодо діагностики та лікування онкології у дорослих та дітей.
Коли? – 20 – 22 жовтня 2023 року

Де? – Люблінський медичний університет.

Формат – змішаний.
Доповіді, представлені на конференції, можуть бути як оригінальними дослідженнями, так і клінічними випадками або оглядами. Учасники матимуть можливість обрати одну з форм презентації: постерну або мультимедійну. Конференція включатиме тематичні блок-сесії для усних доповідей (доросла клінічна онкологія, дитяча клінічна онкологія та доклінічні дослідження в онкології) та постерну сесію.
Уся інформація щодо конференції розміщується на сторінці у Facebook, де будуть публікуватися останні оновлення щодо конференції.
Заявки на участь у конференції приймаються до 04 жовтня 2023  року за посиланням.
Також можна зареєструватися як пасивний учасник тут.