Запис програми «Інтерв’ю» за участі професора Норд університету (Норвегія) Остена Ньюстада


7 листопада відбувся запис програми «Інтерв’ю» з ведучим Олександром Пронкевичем, директором інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Студію  PetroMohylaTV  відвідали директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Норд, координатор проєкту «Україна-Новегія» Ольга Філіна, голова БО «Конверсія військових кадрів» Тетяна Яблонська та професор Норд університету (Норвегія) Остен Ньюстад.

Обговорювали, як відбувається співпраця ЧНУ ім. Петра Могили з норвезькими колегами, як здійснюється проєкт «Україна-Норвегія» в Україні, зокрема в нашому університету. Нагадаємо, що основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що мають попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проєкту у правовій та соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

ЧНУ ім. Петра Могили вже не перший рік  працює у рамках проєкту «Україна-Норвегія» і здійснює на базі університету перепідготовку військовослужбовців та членів їхніх родин.

Останній набір в Могилянці стартував 5 вересня 2019 року за напрямом підготовки «Бізнес-планування та організація малого бізнесу» в рамках проєкту «Україна-Норвегія» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» та при співпраці із Благодійною організацією «Конверсія військових кадрів».

Протягом трьох місяців навчання курсанти ознайомляться з основами організації та ведення підприємницької діяльності в Україні, сучасним маркетингом та менеджментом, організацією бухобліку в Україні із застосуванням інформаційних програм, а також навчаться створювати моделі власної справи та складати бізнес-плани.

Також професор Норд університету (Норвегія) Остен Ньюстад зустрівся зі студентами ЧНУ ім. Петра Могили, яким прочитав лекцію «Норвегія. Принципи циркуляційної економіки», де розповів інформацію щодо сучасного стану навколишнього середовища та можливості подолання екологічних проблем.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).