Запис програми «Інтерв’ю» за участі професора Норд університету (Норвегія) Остена Ньюстада


7 листопада відбувся запис програми «Інтерв’ю» з ведучим Олександром Пронкевичем, директором інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Студію  PetroMohylaTV  відвідали директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Норд, координатор проєкту «Україна-Новегія» Ольга Філіна, голова БО «Конверсія військових кадрів» Тетяна Яблонська та професор Норд університету (Норвегія) Остен Ньюстад.

Обговорювали, як відбувається співпраця ЧНУ ім. Петра Могили з норвезькими колегами, як здійснюється проєкт «Україна-Норвегія» в Україні, зокрема в нашому університету. Нагадаємо, що основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що мають попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проєкту у правовій та соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

ЧНУ ім. Петра Могили вже не перший рік  працює у рамках проєкту «Україна-Норвегія» і здійснює на базі університету перепідготовку військовослужбовців та членів їхніх родин.

Останній набір в Могилянці стартував 5 вересня 2019 року за напрямом підготовки «Бізнес-планування та організація малого бізнесу» в рамках проєкту «Україна-Норвегія» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» та при співпраці із Благодійною організацією «Конверсія військових кадрів».

Протягом трьох місяців навчання курсанти ознайомляться з основами організації та ведення підприємницької діяльності в Україні, сучасним маркетингом та менеджментом, організацією бухобліку в Україні із застосуванням інформаційних програм, а також навчаться створювати моделі власної справи та складати бізнес-плани.

Також професор Норд університету (Норвегія) Остен Ньюстад зустрівся зі студентами ЧНУ ім. Петра Могили, яким прочитав лекцію «Норвегія. Принципи циркуляційної економіки», де розповів інформацію щодо сучасного стану навколишнього середовища та можливості подолання екологічних проблем.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …