Заняття з підготовки парамедиків для співробітників УМВС України в Миколаївській області на базі Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили проводяться

На базі  Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили безкоштовно проводяться заняття з підготовки парамедиків для співробітників УМВС України в Миколаївській області на прохання  керівництва УМВС.

Проводить курси Юрій Фролов – старший викладач кафедри пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін Могилянки, який до того ж є  підполковником у відставці.

Група, яка складається близько з 10 осіб, прослухає курс з надання невідкладної медичної допомоги в екстремальних умовах, розрахований на 48 годин.

«В програму входить і те як реанімувати людину,  і те як накласти пов’язку, як зупинити кровотечу. Тобто те, з чим може зустрітися боєць на передовій. Якщо розібрати досвід, наприклад, Афганської або Чеченської війн, із усіх санітарних втрат 80 відсотків гинули через невмілі дії під час зупинки кровотечі або навіть через відсутність дій взагалі», – пояснює важливість цього курсу Юрій Фролов.

Загалом заняття спрямовані на набуття знань з надання першої медичної допомоги за програмою парамедиків, оскільки в майбутньому слухачі курсу будуть відправлені в зону військових дій.

Після проходження курсу слухачі отримають сертифікати.