Заняття з підготовки парамедиків для співробітників УМВС України в Миколаївській області на базі Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили проводяться

На базі  Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили безкоштовно проводяться заняття з підготовки парамедиків для співробітників УМВС України в Миколаївській області на прохання  керівництва УМВС.

Проводить курси Юрій Фролов – старший викладач кафедри пропедевтичних та медико-профілактичних дисциплін Могилянки, який до того ж є  підполковником у відставці.

Група, яка складається близько з 10 осіб, прослухає курс з надання невідкладної медичної допомоги в екстремальних умовах, розрахований на 48 годин.

«В програму входить і те як реанімувати людину,  і те як накласти пов’язку, як зупинити кровотечу. Тобто те, з чим може зустрітися боєць на передовій. Якщо розібрати досвід, наприклад, Афганської або Чеченської війн, із усіх санітарних втрат 80 відсотків гинули через невмілі дії під час зупинки кровотечі або навіть через відсутність дій взагалі», – пояснює важливість цього курсу Юрій Фролов.

Загалом заняття спрямовані на набуття знань з надання першої медичної допомоги за програмою парамедиків, оскільки в майбутньому слухачі курсу будуть відправлені в зону військових дій.

Після проходження курсу слухачі отримають сертифікати.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.