Заняття для студентів спеціальності «Соціальна робота» від фахівця із соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб

Для студентів 161 групи спеціальності «Соціальна робота» ЧНУ імені Петра Могили 19 жовтня 2021 року було проведено заняття від фахівця із соціальної роботи Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Іванець у рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Олени Файчук.

Під час заняття студенти закріпили знання щодо:

• особливостей функціонування центрів соціальних служб в Україні в цілому та в місті Миколаїв зокрема;
  • напрямів діяльності соціального працівника;
  • категорій клієнтів в соціальній роботі;
  • підстав потрапляння в складні життєві обставини та ін.

Корисною частиною заняття стала практична частина, присвячена питанням відповідального батьківства та проблемам дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вся зустріч була насичена дискусіями, життєвими прикладами та можливістю обговорити актуальні проблеми соціальної роботи.

Викладачі кафедри та студенти щиро вдячні Ользі Іванець та Миколаївському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за активну багаторічну співпрацю!