Залучення студентів кафедри інтелектуальних інформаційних систем ЧНУ імені Петра Могили до міжнародних проєктів

Кафедра інтелектуальних інформаційних систем, яка є випусковою для спеціальностей 122 – «Комп’ютерні науки» та 124 – «Системний аналіз», співпрацює за міжнародними проєктами ERASMUS+ ALIOT «Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications» та TEMPUS CABRIOLET «Model-Oriented Approach And Intelligent Knowledge-Based System for Evolvable Academia-lndustry Cooperation in Electronic and Computer Engineering» за підтримки програм ЄС, та з Саарландським університетом (Німеччина) в рамках OstPartnerShaftProgram. Відповідна співпраця дозволила отримати фінансування на обладнання для двох комп’ютерних класів сучасними ПК, лабораторії «Сучасних інтелектуальних систем і технологій» та науково-проблемної лабораторії IoT.

Здобувачі даних спеціальностей співпрацюють з викладачами кафедри для отримання високих результатів на всеукраїнських олімпіадах (Єрмолаєв Олександр (2 курс), Борисенко Андрій, Савчук Олексій (4 курс) та ін.), публікації здобувачів (Кушнерик Павло, Поманисочка Юлія, Міхов Денис, Омельяненко Станіслав, Крапівіна Ганна, Шурбін Олексій, Борисенко В.Д., Зінченко В.В., Іванова К.А., Лавриненко С.В., Лейзерович Р.О., Морозов К.Ю., Сова І.М., Соколюк А.В., Ухань Н.В., Хортюк І.С., Хортюк Я.І., Чорновол О.В.) на міжнародних конференціях (IEEE Ukraine Conference on Electrical and Computer Engineering, UKRCON, International Conference on Advanced Information and Communications Technologies (AICT), International Conference on ICT in Education, Research, and Industrial Applications: PhD Symposium (ICTERI: PhD Symposium), IEEE International Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology and Applications (IDAACS), International Workshop on Computer Modeling and Intelligent Systems (CMIS), Computational Linguistics and Intelligent Systems (COLINS), International Conference on Dependable Systems, Services and Technologies (DESSERT)).

Здобувачі (Борисенко Вадим, Монахов Станіслав, Обухова Катерина, Ухань Надія) даних спеціальностей проходили стажування в Саарландському університеті (Німеччина) за програмами ERASMUS+ та OstPartnerShaftProgram.