Закордонне літо: навчальні курси та програми стажування

Літні програми є чудовою нагодою отримати важливу академічну кваліфікацію в літній період в університетах і коледжах по всьому світі. Є літні курси з різних предметів у будь-яких галузях навчання. Реєстрація літніх шкіл стажувань, навчання чи курсів завершилася наприкінці минулого, 2019, року. Проте ми пошукали та знайшли для вас програми, реєстрація на які ще триває. Тому, якщо хтось з якоїсь причини не встиг подати заявку на подібний курс, він має можливість віднайти для себе ще щось цікавеньке.

У списку підібрані лише освітні програми, під час перебування в яких ви можете вдосконалити свої навички у вашій спеціальності або ж набути нових знань. Курси абсолютно різноманітні, тому кожен може віднайти щось для себе. Запропоновані програми не тільки для студентів, але й для викладачів.

І. ЛІТНЯ ШКОЛА В ВІДЕНСЬКОМУ БІОЦЕНТРІ

Де: Відень, Австрія
Дедлайн: 31 січня 2020 р.
Що за програма: Ця школа ідеально підходить тим, хто бажає вивчати в аспірантурі науки про життя. Біоцентр – відмінне місце для проведення досліджень у галузі біологічних наук, у центрі працюють вчені з понад 65 країн світу. Школа являє собою співробітництво між п’ятьма провідними дослідницькими інститутами: Research Center for Molecular Medicine, Gregor Mendel Institute, Institute of Molecular Biotechnology, Institute of Molecular Pathology and the Max F. Perutz Laboratories. Біоцентр запрошує 28 студентів бакалаврату працювати пліч-о-пліч з досвідченими дослідниками в динамічній обстановці.

ІІ. ЛІТНЯ ПРОГРАМА CERN OPENLAB 2020 ДЛЯ СТУДЕНТІВ IT

Де: Женева, Швейцарія
Дедлайн: 31 січня 2020 р.
Що за програма: Двомісячна літня школа з розробки IT-проєктів в Швейцарії. Запрошуються студенти ступені бакалавру та магістратури, що мають сильний профіль ІТ. Програма навчання ведеться для студентів із медичної спеціальності, біохімії, екології, електроніці, механіці, інформаційних технологій і подібних дисциплін.

ІІІ. СТИПЕНДІЯ НАУКОВОГО АСИСТЕНТА ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ ОБСЄ

Де: Відень чи Копенгаген
Коли: початок від одного з літніх місяців, інформація оновлюється на сайті представників
Дедлайн: 31 січня 2020 р.
Що за програма: Щоправда, це програма піврічного стажування в офісі ОБСЄ. Запрошують студентів-магістрантів чи нещодавніх випускників політології, права, міжнародних відносин на піврічну вакансію наукового співробітника. Асистенти-дослідники будуть розвивати свої знання в області міжнародних військово-політичних, економічних, екологічних та з питань прав людини, а також розвивати свої професійні якості в межах роботи Парламентської Асамблеї.

ІV. BREAKTHROUGH GENERATION: ЛІТНЯ ПРОГРАМА В США

Де: США
Коли: червень – серпень 2020 р.
Дедлайн: 11 лютого 2020 р.
Що за програма: Для студентів останніх курсів бакалаврату, магістратури, аспірантури. Програма є ініціативою дослідницької програми Інституту прориву, заснованого 2008 році, для сприяння розвитку нового покоління мислителів та письменників, що здатні знаходити прагматичні нові рішення сучасних проблем в області енергетики, економіки та навколишнього середовища.

V. ІНТЕНСИВНІ ЛІТНІ КУРСИ В CENTRAL EUROPEAN UNIVERSITY

Де: Будапешт, Угорщина
Коли: 22 червня – 1 серпня 2020 р.
Дедлайн: 14 лютого 2020 р.
Що за програма: Central European University пропонує міждисциплінарні курси соціальних наук на високому рівні, орієнтовані на наукові дослідження та політику. Заявки приймаються від аспірантів, молодших викладачів, дослідників на ранній стадії та практиків для коротких, інтенсивних курсів, які викладають всесвітньо відомі вчені та експерти з політики (включаючи професорів Central European University). 15 курсів на різноманітні тематики, що точно зацікавлять екологів, політологів, міжнародників, істориків, філологів, економістів.
summeruniversity.ceu.edu

Сподіваємося, що інформація була для вас корисною. Також надаємо посилання на сайт, де можна відстежувати різні програмами стажування, літні чи зимові практики та грантові курси.