Закінчується термін подачі заяв на бюджетну форму навчання у 2019 році


Сьогодні, 22 липня, о 18:00 закінчується подача заяв до ВНЗ, яка почалася ще 10 липня.

Активна фаза вступної кампанії триватиме весь липень. Так, 1 липня почалась реєстрація електронних кабінетів і завантаження в них документів.

Прийом документів для вступу на 1 курс у ЧНУ ім. Петра Могили здійснюється з 10 липня по 22 липня включно.

Для тих, хто вступає на 2 та 3 курси вступна кампанія триватиме з 10 по 22 липня включно, а проведення вступних іспитів для таких абітурієнтів проходитиме з 23 по 30 липня включно.

Для вступників на 5 курс прийом документів проходитиме з 10 по 23 липня включно, а вступні іспити відбудуться 24-30 липня.

26 липня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників на бюджет і до 31 липня вони повинні будуть принести необхідні документи до вузів. До 12 години 1 серпня триватиме зарахування на бюджетні місця.

Нагадуємо, що на контракт можна подавати заяви до 30 вересня 2019 року.

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

Також ви можете ознайомитись з правилами та умовами прийому до ЧНУ за посиланням, адже під час вступної кампанії важливим є врахування всіх особливостей та нюансів, що значно полегшуватиме процес вступу.

Нагадаємо, у ЧНУ ім. Петра Могили висококваліфікована підготовка фахівців здійснюється за трьома рівнями: бакалавр, магістр, доктор філософії, які охоплюють 31 спеціальність. Про вартість навчання читайте тут.

 

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …