Закінчується термін подачі заяв на бюджетну форму навчання у 2019 році


Сьогодні, 22 липня, о 18:00 закінчується подача заяв до ВНЗ, яка почалася ще 10 липня.

Активна фаза вступної кампанії триватиме весь липень. Так, 1 липня почалась реєстрація електронних кабінетів і завантаження в них документів.

Прийом документів для вступу на 1 курс у ЧНУ ім. Петра Могили здійснюється з 10 липня по 22 липня включно.

Для тих, хто вступає на 2 та 3 курси вступна кампанія триватиме з 10 по 22 липня включно, а проведення вступних іспитів для таких абітурієнтів проходитиме з 23 по 30 липня включно.

Для вступників на 5 курс прийом документів проходитиме з 10 по 23 липня включно, а вступні іспити відбудуться 24-30 липня.

26 липня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників на бюджет і до 31 липня вони повинні будуть принести необхідні документи до вузів. До 12 години 1 серпня триватиме зарахування на бюджетні місця.

Нагадуємо, що на контракт можна подавати заяви до 30 вересня 2019 року.

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

Також ви можете ознайомитись з правилами та умовами прийому до ЧНУ за посиланням, адже під час вступної кампанії важливим є врахування всіх особливостей та нюансів, що значно полегшуватиме процес вступу.

Нагадаємо, у ЧНУ ім. Петра Могили висококваліфікована підготовка фахівців здійснюється за трьома рівнями: бакалавр, магістр, доктор філософії, які охоплюють 31 спеціальність. Про вартість навчання читайте тут.

 

Події та оголошення


вересня
26
Запрошуємо на зустріч з представниками «Inter Agro Image»

26 вересня об 11.50 відбудеться зустріч з представниками «Inter Agro Image» для студентів 1-3, 5 курсів. На зустрічі обговорюватимуть питання стажування за кордоном та програми 2020 року.

вересня
30
Cтажування в Ubisoft Coding Campus!

Можливість пройти стажування в одній з провідних компаній світу, світу, що спеціалізується на розробці відеоігор! Ubisoft – одна з провідних компаній світу, що спеціалізується на розробці відеоігор. Ubisoft розробникблокбастерів,якот:Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®. CodingCampus – …

Шукаємо перекладачів польської мови!

Компанія “Так Треба Продакшн” шукає перекладачів польської мови для перекладів фільмів, серіалів, мультфільмів тощо. “Так Треба Продакшн”– найбільша на українському медіа-ринку компанія, що спеціалізується на дубляжі, субтитруванні та адаптації. Потрібні впевнені перекладачі з рівнем мови B1 і вище, які готові …