Закінчується термін подачі заяв на бюджетну форму навчання у 2019 році

Сьогодні, 22 липня, о 18:00 закінчується подача заяв до ВНЗ, яка почалася ще 10 липня.

Активна фаза вступної кампанії триватиме весь липень. Так, 1 липня почалась реєстрація електронних кабінетів і завантаження в них документів.

Прийом документів для вступу на 1 курс у ЧНУ ім. Петра Могили здійснюється з 10 липня по 22 липня включно.

Для тих, хто вступає на 2 та 3 курси вступна кампанія триватиме з 10 по 22 липня включно, а проведення вступних іспитів для таких абітурієнтів проходитиме з 23 по 30 липня включно.

Для вступників на 5 курс прийом документів проходитиме з 10 по 23 липня включно, а вступні іспити відбудуться 24-30 липня.

26 липня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників на бюджет і до 31 липня вони повинні будуть принести необхідні документи до вузів. До 12 години 1 серпня триватиме зарахування на бюджетні місця.

Нагадуємо, що на контракт можна подавати заяви до 30 вересня 2019 року.

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

Також ви можете ознайомитись з правилами та умовами прийому до ЧНУ за посиланням, адже під час вступної кампанії важливим є врахування всіх особливостей та нюансів, що значно полегшуватиме процес вступу.

Нагадаємо, у ЧНУ ім. Петра Могили висококваліфікована підготовка фахівців здійснюється за трьома рівнями: бакалавр, магістр, доктор філософії, які охоплюють 31 спеціальність. Про вартість навчання читайте тут.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році