Заходи до Хелловіну в ЧНУ ім. Петра Могили

Нагадуємо про цікаві заходи до Хелловіну, які відбудуться в ЧНУ ім. Петра Могили.

31 жовтня на вас чекає проєкт «lectorium» – відкритий лекторій для нових відкриттів! Це зустрічі з цікавими особистостями лекторів, їхні захопливі розповіді в рамках циклів лекцій «Історичний нестандарт», «Містичний четвер», «Абетка мистецтва» та інших.

Місце: Філологічна бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили (11 корпус)

Час: 14:00

Феєричне святкування Хелловіну в ЧНУ імені Петра Могили разом з Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню.

Запрошуємо вас 31 жовтня 2019 року до ЧНУ ім. Петра Могили.

Місце: аудиторія 10-109

Час: з 16:00 до 20:00

Вхід-перепустка – тематичні смаколики!

Наша нечисть замислює:
1. Розірвати уяву декораціями (приймаємо будь-що).
2. Пронизати серце конкурсом «Потойбічної краси» (до участі запрошується будь-яка нечиста сила, створіння, потвори, студенти та інші).

3. Від наших нереальних гарбузиків ви просто втратите голову (оголошується конкурс на найкращий гарбузик).
4. Ваші очі кровоточитимуть від перегляду жахливого фільму.
5. І хрумким тараканчиком на нашому Хеловінькому тортику стануть потойбічні ласощі – жертвоприношення у вигляді різноманітних тематичних смаколиків, які й будуть пропуском на вечірку.

Пересічним громадянам з вразливою душею вхід ЗАБОРОНЕНО!

Форма для реєстрації.

У рамках «Могилянського шабашу» оголошуємо конкурс на найтематичнішу та найсмачнішу страву «Жах як смачно».

Умови конкурсу:

• приготувати кулінарний шедевр;
  • загримувати його у стилі свята;
  • взяти його та принести 31.10.19 до аудиторії 10-109.
    Успіхів усім!!!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …