Заходи для молоді на наступний тиждень


Пропонуємо ознайомитись із молодіжними заходами, які будуть реалізовуватись наступного тижня:

16 квітня відбудеться засідання Ради з питань молодіжної політики при міському голові Миколаєва. Основними питаннями порядку денного будуть:

студентські стажування у виконавчих органах Миколаївської міської ради;

конкурс проектів та заходів, розроблених громадськими організаціями та інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, який було оголошено 22 квітня;

– інформування про календар найпопулярніших стипендійних програм, стажувань та грантів на 2019 рік.

17 квітня в 11:00 в НУК ім. адмірала Макарова та о 12:30 в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс Франсез Одесса.

18 квітня об 11:00 розпочнеться Форум відповідального лідерства у Миколаєві, який організовується УАЛ Миколаїв. Захід відбудеться в ТЦ «Кит» (м. Миколаїв, вул. Мала морська, 108) в конференц-залі на 2 поверсі.

19 квітня о 10:00 в Миколаївській міській раді (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20) відбудеться зустріч учасників XXІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. В 14:00 в Палаці творчості учнів (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31) відбудеться урочиста церемонія нагородження та вручення сертифікатів учасників заходу.

20 квітня в мкр. Ліски з 8:30 до 15:00 УАЛ Миколаїв організовує висадку дерев, а в 16:00 на пл. Соборній пройде молодіжний флешмоб.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …