Заходи для молоді на наступний тиждень

Пропонуємо ознайомитись із молодіжними заходами, які будуть реалізовуватись наступного тижня:

16 квітня відбудеться засідання Ради з питань молодіжної політики при міському голові Миколаєва. Основними питаннями порядку денного будуть:

студентські стажування у виконавчих органах Миколаївської міської ради;

конкурс проектів та заходів, розроблених громадськими організаціями та інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, який було оголошено 22 квітня;

– інформування про календар найпопулярніших стипендійних програм, стажувань та грантів на 2019 рік.

17 квітня в 11:00 в НУК ім. адмірала Макарова та о 12:30 в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс Франсез Одесса.

18 квітня об 11:00 розпочнеться Форум відповідального лідерства у Миколаєві, який організовується УАЛ Миколаїв. Захід відбудеться в ТЦ «Кит» (м. Миколаїв, вул. Мала морська, 108) в конференц-залі на 2 поверсі.

19 квітня о 10:00 в Миколаївській міській раді (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20) відбудеться зустріч учасників XXІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. В 14:00 в Палаці творчості учнів (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31) відбудеться урочиста церемонія нагородження та вручення сертифікатів учасників заходу.

20 квітня в мкр. Ліски з 8:30 до 15:00 УАЛ Миколаїв організовує висадку дерев, а в 16:00 на пл. Соборній пройде молодіжний флешмоб.

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …