Заходи для молоді на наступний тиждень

Пропонуємо ознайомитись із молодіжними заходами, які будуть реалізовуватись наступного тижня:

16 квітня відбудеться засідання Ради з питань молодіжної політики при міському голові Миколаєва. Основними питаннями порядку денного будуть:

студентські стажування у виконавчих органах Миколаївської міської ради;

конкурс проектів та заходів, розроблених громадськими організаціями та інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, який було оголошено 22 квітня;

– інформування про календар найпопулярніших стипендійних програм, стажувань та грантів на 2019 рік.

17 квітня в 11:00 в НУК ім. адмірала Макарова та о 12:30 в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс Франсез Одесса.

18 квітня об 11:00 розпочнеться Форум відповідального лідерства у Миколаєві, який організовується УАЛ Миколаїв. Захід відбудеться в ТЦ «Кит» (м. Миколаїв, вул. Мала морська, 108) в конференц-залі на 2 поверсі.

19 квітня о 10:00 в Миколаївській міській раді (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20) відбудеться зустріч учасників XXІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. В 14:00 в Палаці творчості учнів (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31) відбудеться урочиста церемонія нагородження та вручення сертифікатів учасників заходу.

20 квітня в мкр. Ліски з 8:30 до 15:00 УАЛ Миколаїв організовує висадку дерев, а в 16:00 на пл. Соборній пройде молодіжний флешмоб.