Захист кваліфікаційних робіт та вручення дипломів магістрам ЧНУ імені Петра Могили

Протягом 24 та 25 лютого 2022 року магістранти кожного факультету та інституту ЧНУ імені Петра Могили отримують свої довгоочікувані дипломи про завершення другого рівня вищої освіти із освітньо-професійною кваліфікацією «Магістр».

Уже традиційно впродовж тижня з 21 по 25 лютого студенти шостого курсу всіх спеціальностей Могилянки проходять успішний захист власних магістерських робіт. Цей рік не став винятком.

Загалом теми кваліфікаційних робіт наших магістрантів стосуються актуальних питань сьогодення в різних наукових, соціальних, природоохоронних та політичних сферах. Чимало з таких робіт пропонують дієві поради та шляхи розв’язання нагальних проблем, що високо оцінено екзаменаційними комісіями кожного напряму освіти.

Під час виручення дипломів про здобуття другого рівня вищої освіти із освітньо-професійною кваліфікацією «Магістр» випускників вітають декани факультетів та інститутів Могилянки, а також завідувачі кафедр.

Вітаємо випускників та бажаємо успішного життєвого шляху, реалізації найзаповітніших мрій та мирного неба над нами!

Магістранти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Студенти-випускники спеціальності “Соціальна робота”

Магістранти спеціальності “Екологія”

Випускниці освітнього напрямку “Філологія. Українська мова та література”