Захисники України завітали з візитом до Могилянки

6 квітня до ЧНУ ім. Петра Могили завітали військові, які несуть службу в зоні АТО. В рамках «Сил спеціальних операцій» створено спецпідрозділ «Військова служба правопорядку», яка стежить за перебуванням і відловлюванням на лінії ведення бойових дій дезертирів і диверсантів.

Окрім того, до складу їх повноважень входить охорона особливо важливих осіб і VIP-персон. Нещодавно на лінії розмежування довелося охороняти Міністра закордонних справ Павла Клімкіна і посла США в Україні.

5Rh8Kr5WDxg 0Neu9sCwbxA C-3WueIbtEk

Співпраця і взаємна допомога спецпідрозділу і нашого університету в особі Євгена Сінкевича почалася ще з початку березня 2014,  з моменту загарбання території у Криму і триває донині.

Командир підрозділу оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» за дорученням свого керівництва вручив нашому університету грамоту. Від себе особисто і від особового складу ОТУ «Маріуполь» висловлюю щиру подяку за організацію та надання  благодійної допомоги в забезпеченні життєдіяльності відділу спеціального призначення Військової служби правопорядку,  який виконує завдання в зоні проведення Антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей. Висловили вдячність за патріотизм та активну життєву позицію у справі збереження цілісності, єдності та незалежності України!

LXcpU0Toztw

Із Миколаєва вояки попрямували до Одеси і ненадовго роз’їдуться по домівка, а потім візьмуть участь у спільних американо-канадсько-українських навчаннях на полігоні м. Яворів.

lrp_bDCObZE

Реквізити для допомоги спеціальному підрозділу:

Банківська картка: 5457 0923 0310 5476 (Сінкевич Євген Григорович)