Захід «Україна без бар’єрів» на факультеті комп’ютерних наук

До інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів» доєднався факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Кампанія спрямована на забезпечення рівних прав і можливостей для кожної людини в суспільстві незалежно від їхніх особливостей чи фізичного стану.

Кампанія «Україна без бар’єрів» працює на кількох напрямках. По-перше, вона сприяє створенню доступного середовища для всіх людей та долання бар’єрів – як фізичних, так і освітніх, економічних та громадянських. По-друге, кампанія проводить освітні заходи та інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення свідомості суспільства щодо проблем та потреб людей з обмеженими можливостями. По-третє, вона підтримує соціальні проекти та ініціативи, спрямовані на інтеграцію та розвиток цієї групи населення.

Саме тема безбар’єрності сучасного українського суспільства стала предметом обговорення на онлайн-заході для студентів факультету комп’ютерних наук, що пройшов 26 травня 2023 року.

Учасники зустрічі дізналися про ініціативу першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів», за якої була прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. У рамках цієї Стратегії був затверджений План заходів з її реалізації.

Під час заходу слухачі дізналися про основні аспекти безбар’єрності в умовах сьогодення, розглянули основні поняття.

Наприкінці заходу відбулася відкрита дискусія, під час якої студенти та викладачі обговорили можливі шляхи розвитку безбар’єрного простору в Україні.

Дякуємо студентам та адміністрації факультету комп’ютерних наук за розгляд такої важливої теми, як безбар’єрність!