З Днем Збройних Сил України!

Шановні представники Збройних сил України!

Від імені адміністрації ЧНУ імені Петра Могили хочемо відзначити та висловити глибоку подяку за невтомну працю та відданість в ім’я безпеки та незалежності нашої країни.

Ваша відданість та мужність є невичерпним джерелом великих досягнень, а ваш професійний підхід та сила духу служать нам всім, і студентам і співробітникам університету, надзвичайним прикладом. У цей особливий день ми висловлюємо нашу повагу та глибоку вдячність за те, що ви робите для забезпечення безпеки та захисту нашої Батьківщини.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших успіхів у вашій благородній справі. Нехай гордість за службу в Збройних силах завжди буде супутником вашого життя, а кожен новий день приносить вам тільки позитивні здобутки.

Пишаємось кожною і кожним, хто зробив святкування сьогоднішнього дня можливим під жовто-блакитним стягом.

Слава ЗСУ!

адміністрація Чорноморського національного університету імені Петра Могили!