З Днем захисників та захисниць України!


З нагоди Дня захисників та захисниць України хочемо висловити щирі слова подяки нашим героям за мужність, відвагу і безмежний патріотизм, які ви демонструєте у службі нашій країні.

Ви – гордість України, її надія і захист. Ваша готовність стояти на варті свободи та незалежності нашої держави є прикладом для нас усіх. Ви ризикуєте своїм життям, щоб ми могли жити в мирі і безпеці. Ми дуже пишаємося вами і цінуємо ваш внесок в безпеку та суверенність України.

Бажаємо вам міцного здоров’я, сил та незламної віри у перемогу. Нехай ваша дорога завжди буде освітлена надією на мирне та квітуче майбутнє нашої країни.

Нагадуємо, що у День захисників і захисниць України, 1 жовтня, по всій країні відбудеться масштабна хвилина мовчання в пам’ять про всіх загиблих воїнів. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«9:00. Неділя. 1 жовтня. Центральні площі та вулиці українських міст. Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність памʼяті про наших полеглих захисників і захисниць», – написав президент.

Слава Україні!