З днем народження, факультете політичних наук ЧНУ імені Петра Могили

Традиційно в лютому факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили святкує свій день народження. Раніше ми влаштовували яскраві та веселі концерти, під час яких керівництво університету вітало студентів та викладачів факультету, а студенти – всіх нас і себе. Цього року ми хочемо згадати, з чого все починалося.

Так, спеціальність «Політологія» є однією з перших напрямків освіти і на факультеті і в університеті. Сьогодні ж на факультеті навчаються таким спеціальностям, як політологія, соціологія, історія та археологія, міжнародні відносини, журналістика. Усі викладачі мають науковий ступінь та вчене звання і невпинно працюють заради розвитку української науки і майбутнього студентів.

Протягом останніх декількох років спільнота факультету стала справжньою родиною, де панує повага, талант, злагоджена праця та освіта. Ми надзвичайно пишаємося нашими талановитими студентами та випускниками!

Протягом цього року, як і в попередні два, наше спілкування відбувалося дистанційно, ми проводили пари онлайн, через екрани моніторів, проте все ж таки мали можливість зустрічатися та радіти один за одного на заняттях.  Багато з нас займається зараз не тільки навчанням, але й наукою, волонтерством заради нашої перемоги, заради нашого майбутнього, відкриваючи в собі і колегах нові таланти та можливості. Все це зробило нас сильнішими, більш витривалими, стійкими та незламними.

Ми з гордістю носимо звання – «студент / викладач факультету політичних наук незламного університету»!