З Днем козацтва! Зі святом Покрови! З Днем захисника України!

З 2014-го року День захисника України тепер щорічно відзначатиметься 14 жовтня, у день одного з великих православних свят запорізьких козаків – Покрова Пресвятої Богородиці.

Напередодні, 13 жовтня, в актовій залі ЧНУ. ім. П. Могили відбувся святковий концерт.

Перший проректор з наукової роботи Олександр Трунов та генерал-хорунжий Миколавської академії культурної спадщини Українського козацтва Генадій Грищенко привітали усіх присутніх з прийдешнім святом. На концерт завітали солдати військової частини 3039. Старший лейтенант Олександр Бондаренко подякував за запрошення та теплі слова вітання, які лунають зі сцени.

Перед глядачами виступали представники Миколаївської Козацької Ради Квасниця Антоніна та Віталій. Зі сцени лунали патріотичні пісні. Глядачі підспівували нашим студентам. Зворушив виступ театру студентських мініатюр під керівництвом Валентини Полуніної. А танцювальний колектив «Inspiration» радували зал класичним вальсом, латино-американським джайвом та сучасним локінгом.
«Ні війні! Нет войне!» –  лунало з уст Анни Мкртчян та Влада Дранова під час фінальної пісні.

З Днем козацтва! Зі святом Покрови! З Днем захисника України!

Нехай після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято – «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

D9jvILOqtys EhD4zCx5qTc Goj_iQ2Wjaw K4JEmexL4VA t7l8zBWeZ38 UapnGiJyD0c uNk-H1dbAiU xX3tWUCXuAo

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.