Юрій Кондратенко виступив запрошеним редактором спецвипуску міжнародного наукового журналу Journal of Mobile Multimedia

Юрій Кондратенко, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського національного університету імені Петра Могили, член-кореспондент Королівської академії економічних та фінансових наук (RACEF), виступив запрошеним редактором спецвипуску міжнародного наукового журналу Journal of Mobile Multimedia.

До редакторської роботи над спецвипуском, що має назву «Artificial Intelligence in Automation with Mobile Applications», долучився також Володимир Мохор, доктор технічних наук, професор, директор Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, член-кореспондент НАНУ.

Мета спецвипуску – представити систематизовані дослідження методів штучного інтелекту в мобільних технологіях.

У збірку ввійшли чотири статті українських науковців з Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Національного університету «Львівська Політехніка», Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Чорноморського національного університету імені Петра Могили та ін..

Наш університет представили 9 науковців: доктор технічних наук, професор Юрій Кондратенко, доктор технічних наук, професор Ірина Журавська, кандидат технічних наук, доцент, декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко, кандидат фізико-математичних наук, доцент Інесса Кулаковська, кандидат технічних наук, доцент Олексій Козлов, кандидат технічних наук, доцент (б.в.з.) Михайло Дворецький, старший викладач Світлана Дворецька, аспірант, викладач Олександр Скакодуб, викладач Олександр Стрюк.

Пишаємося нашими науковцями та зичимо їм натхнення для продуктивної наукової роботи!