Юридичний факультет: про досягнення студентів


Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Юридичного факультету.

Марія Тульчевська – 1 місце  у конкурсі наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у рамках Всеукраїнський тиждень права.

 

Олександр Ткач – 2 місце за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення» у конкурсі від Комітету стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

 

Катерина Дзюбак та Анастасія Рабеко – 2 та 3 місце відповідно у ІІІ Всеукраїнському науково-практичному симпозіумі «Студентські наукові дискусії поза форматом» за актуальні дослідження теми з кримінологічної науки «Детермінація насильницької злочинності в Україні» та «Соціально-психологічна характеристика особистості злочинця».

 

Вікторія  Дудка – переможець фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …