Юридичний факультет: про досягнення студентів

Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Юридичного факультету.

Марія Тульчевська – 1 місце  у конкурсі наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у рамках Всеукраїнський тиждень права.

Олександр Ткач – 2 місце за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення» у конкурсі від Комітету стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

Катерина Дзюбак та Анастасія Рабеко – 2 та 3 місце відповідно у ІІІ Всеукраїнському науково-практичному симпозіумі «Студентські наукові дискусії поза форматом» за актуальні дослідження теми з кримінологічної науки «Детермінація насильницької злочинності в Україні» та «Соціально-психологічна характеристика особистості злочинця».

Вікторія  Дудка – переможець фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.