Юридичний факультет: про досягнення студентів


Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Юридичного факультету.

Марія Тульчевська – 1 місце  у конкурсі наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у рамках Всеукраїнський тиждень права.

 

Олександр Ткач – 2 місце за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення» у конкурсі від Комітету стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

 

Катерина Дзюбак та Анастасія Рабеко – 2 та 3 місце відповідно у ІІІ Всеукраїнському науково-практичному симпозіумі «Студентські наукові дискусії поза форматом» за актуальні дослідження теми з кримінологічної науки «Детермінація насильницької злочинності в Україні» та «Соціально-психологічна характеристика особистості злочинця».

 

Вікторія  Дудка – переможець фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

 

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …