Юридичний факультет: про досягнення студентів


Вступна кампанія-2019 триває! Кожна історія успіху має свій початок. Стартом може стати саме Чорноморський національний університет ім. Петра Могили. Ми вирішили показати, чого досягають студенти нашої альма-матер.

Сьогодні розповімо про перемоги студентів Юридичного факультету.

Марія Тульчевська – 1 місце  у конкурсі наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації у рамках Всеукраїнський тиждень права.

 

Олександр Ткач – 2 місце за кращу студентську наукову роботу на тему «Проблемні питання законодавства України в галузі торговельного мореплавства та шляхи їхнього вирішення» у конкурсі від Комітету стратегічного розвитку та вдосконалення законодавства в галузі торговельного мореплавства Ради адвокатів Миколаївської області.

 

Катерина Дзюбак та Анастасія Рабеко – 2 та 3 місце відповідно у ІІІ Всеукраїнському науково-практичному симпозіумі «Студентські наукові дискусії поза форматом» за актуальні дослідження теми з кримінологічної науки «Детермінація насильницької злочинності в Україні» та «Соціально-психологічна характеристика особистості злочинця».

 

Вікторія  Дудка – переможець фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …