Юридичний факультет організував зустріч студентів з Оксаною Сироїд

5 березня у ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч студентів з Оксаною Сироїд.
Пані Оксана – український політик, народний депутат VIII скликання (партія Самопоміч), колишня заступниця Голови ВРУ, перша жінка на цій посаді.
У вигляді інтерактивної бесіди студенти та Оксана Сироїд мали можливість обговорити сучасний політичний стан України та історичні передумови його виникнення. А також поміркували над питаннями «Україна бідна чи багата держава, і чому так сталося?».
Захід організовано Юридичним факультетом ЧНУ імені Петра Могили, зокрема деканом факультету Дмитром Січком.

DSC_0199.JPG (6000×4000)

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).