Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили підписали Угоду про співпрацю з Національною службою посередництва і примирення в Миколаївській області

26 вересня 2023 року  університет і відділення НСПП підписали Угоду про співпрацю, що покликана поглибити та розширити співробітництво і запровадити нові форми спільних заходів.

Угоду підписали перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр та начальник відділення Наталія Жуковська.

З 2008 року Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили активно співпрацює з відділенням Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.

Були неодноразово проведені спільні круглі столи, відкриті лекції, семінари. Студенти проходили виробничу практику на підставі укладених договорів про проведення практики.

Варто зазначити, що Національна служба посередництва і примирення в Миколаївській області є роботодавцем юридичного факультету: випускники активно працевлаштовуються на вакантні місця служби.