Юридичний факультет виступив співорганізатором науково-практичного семінару з питань “Посередництва і примирення у сфері колективних трудових спорів”


7 листопада 2018 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили студенти та викладачі юридичного факультету разом з відділенням Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області та Миколаївською обласною радою професійних спілок провели навчальний семінар на тему: «Узагальнення досвіду Національної служби посередництва і примирення  у напрямку здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні».

На семінарі виступили начальник відділення Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області О.Є Євченко, заступник голови Миколаївською обласною радою професійних спілок Л.М. Онищенко, к.ю.н., доцент О.В. Валецька та студентки 5 курсу І. Проскуріна, А. Дівущак, студентка 3 курсу Т. Оганесян.

Із вступним словом до присутніх звернувся декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Д.С. Січко, який зазначив, що цей захід є важливою подією для набуття практичного досвіду студентів, їхньою можливістю поспілкуватися з фахівцями-практиками, залучитися до обговорення актуальних проблем соціально-трудових відносин. Цей семінар – ще  одна із форм співробітництва між ЧНУ імені Петра Могили, відділенням Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області та Миколаївською обласною радою професійних спілок відповідно до укладених договорів про співробітництво.

Багато років студенти не тільки проходять практику у цих організаціях, а також починають свою трудову діяльність. Що стосується викладачів, то, зокрема, к.ю.н., доцент О.В. Валецька вже 10 років є трудовим арбітром Миколаївської області і неодноразово залучалася до вирішення колективних трудових спорів. Є.О. Євченко висловила впевненість, що такі зустрічі і в подальшому будуть проводитися в рамках тісної співпраці.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …