Юридичний факультет виступив співорганізатором науково-практичного семінару з питань “Посередництва і примирення у сфері колективних трудових спорів”

7 листопада 2018 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили студенти та викладачі юридичного факультету разом з відділенням Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області та Миколаївською обласною радою професійних спілок провели навчальний семінар на тему: «Узагальнення досвіду Національної служби посередництва і примирення  у напрямку здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні».

На семінарі виступили начальник відділення Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області О.Є Євченко, заступник голови Миколаївською обласною радою професійних спілок Л.М. Онищенко, к.ю.н., доцент О.В. Валецька та студентки 5 курсу І. Проскуріна, А. Дівущак, студентка 3 курсу Т. Оганесян.

Із вступним словом до присутніх звернувся декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Д.С. Січко, який зазначив, що цей захід є важливою подією для набуття практичного досвіду студентів, їхньою можливістю поспілкуватися з фахівцями-практиками, залучитися до обговорення актуальних проблем соціально-трудових відносин. Цей семінар – ще  одна із форм співробітництва між ЧНУ імені Петра Могили, відділенням Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області та Миколаївською обласною радою професійних спілок відповідно до укладених договорів про співробітництво.

Багато років студенти не тільки проходять практику у цих організаціях, а також починають свою трудову діяльність. Що стосується викладачів, то, зокрема, к.ю.н., доцент О.В. Валецька вже 10 років є трудовим арбітром Миколаївської області і неодноразово залучалася до вирішення колективних трудових спорів. Є.О. Євченко висловила впевненість, що такі зустрічі і в подальшому будуть проводитися в рамках тісної співпраці.