Юридичний факультет виступив співорганізатором науково-практичного семінару з питань “Посередництва і примирення у сфері колективних трудових спорів”


7 листопада 2018 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили студенти та викладачі юридичного факультету разом з відділенням Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області та Миколаївською обласною радою професійних спілок провели навчальний семінар на тему: «Узагальнення досвіду Національної служби посередництва і примирення  у напрямку здійснення посередництва і примирення під час вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення здійснення соціального діалогу в Україні».

На семінарі виступили начальник відділення Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області О.Є Євченко, заступник голови Миколаївською обласною радою професійних спілок Л.М. Онищенко, к.ю.н., доцент О.В. Валецька та студентки 5 курсу І. Проскуріна, А. Дівущак, студентка 3 курсу Т. Оганесян.

Із вступним словом до присутніх звернувся декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Д.С. Січко, який зазначив, що цей захід є важливою подією для набуття практичного досвіду студентів, їхньою можливістю поспілкуватися з фахівцями-практиками, залучитися до обговорення актуальних проблем соціально-трудових відносин. Цей семінар – ще  одна із форм співробітництва між ЧНУ імені Петра Могили, відділенням Національної служби посередництва та примирення у Миколаївській області та Миколаївською обласною радою професійних спілок відповідно до укладених договорів про співробітництво.

Багато років студенти не тільки проходять практику у цих організаціях, а також починають свою трудову діяльність. Що стосується викладачів, то, зокрема, к.ю.н., доцент О.В. Валецька вже 10 років є трудовим арбітром Миколаївської області і неодноразово залучалася до вирішення колективних трудових спорів. Є.О. Євченко висловила впевненість, що такі зустрічі і в подальшому будуть проводитися в рамках тісної співпраці.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.