Юридична клініка «Veritas» в ЧНУ ім. Петра Могили надає безкоштовну допомогу соціально вразливим верствам населення

На базі Юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили діє юридична клініка «Veritas», яка надає безкоштовну допомогу малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення з таких галузей права: цивільне, сімейне, житлове, земельне, соціальне забезпечення.

Консультанти:

Ткач Олександр 452 група

Галетян Араксія 452 група

Ювченко Олександр 452 група

Мельніков Микола 551м група

Волонтери:

Бєлий Євгеній 452 група

Михайлова Юлія 425 група

Довідки за телефоном: 093-765-95-06

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77