Юридична клініка «Veritas» в ЧНУ ім. Петра Могили надає безкоштовну допомогу соціально вразливим верствам населення

На базі Юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили діє юридична клініка «Veritas», яка надає безкоштовну допомогу малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення з таких галузей права: цивільне, сімейне, житлове, земельне, соціальне забезпечення.

Консультанти:

Ткач Олександр 452 група

Галетян Араксія 452 група

Ювченко Олександр 452 група

Мельніков Микола 551м група

Волонтери:

Бєлий Євгеній 452 група

Михайлова Юлія 425 група

Довідки за телефоном: 093-765-95-06

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …