Юні краєзнавці в гостях у екологів

В рамках Міжрегіональної зустрічі юних краєзнавців «Єднаймося заради України» 10 грудня до кафедри екології та природокористування Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітали школярі різного віку з усієї Миколаївської області. Студенти-екологи провели ознайомчий тренінг на тему «Змінився клімат, змінись і ти».

Юним краєзнавцям були запропоновані ситуації, вихід з яких їм необхідно було змоделювати і представити на плакаті. Використовуючи всю свою креативність і фантазію, діти створили надзвичайної краси малюнки. Вони поставилися до завдання з повним розумінням і змогли відстояти власні думки на високому рівні.

Кафедра екології та природокористування сподівається, що гості нашого університету не лише змогли насолодитися часом проведеним у його стінах, а й зробили для себе певні висновки на майбутнє.

Ми сподіваємося, що це не останній візит краєзнавців до нас. Двері нашого університету завжди відкриті для юних дослідників.

_DSC0832 _DSC0881 _DSC0895 _DSC0926