Юні краєзнавці в гостях у екологів

В рамках Міжрегіональної зустрічі юних краєзнавців «Єднаймося заради України» 10 грудня до кафедри екології та природокористування Чорноморського національного університету імені Петра Могили завітали школярі різного віку з усієї Миколаївської області. Студенти-екологи провели ознайомчий тренінг на тему «Змінився клімат, змінись і ти».

Юним краєзнавцям були запропоновані ситуації, вихід з яких їм необхідно було змоделювати і представити на плакаті. Використовуючи всю свою креативність і фантазію, діти створили надзвичайної краси малюнки. Вони поставилися до завдання з повним розумінням і змогли відстояти власні думки на високому рівні.

Кафедра екології та природокористування сподівається, що гості нашого університету не лише змогли насолодитися часом проведеним у його стінах, а й зробили для себе певні висновки на майбутнє.

Ми сподіваємося, що це не останній візит краєзнавців до нас. Двері нашого університету завжди відкриті для юних дослідників.

_DSC0832 _DSC0881 _DSC0895 _DSC0926

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.