Європейські зелені виміри: обговорення теми “Зелені ініціативи, зелена дорожня карта” на базі кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили

Зелений марафон з Міждисциплінарних студій «Європейські зелені виміри», який відбувається в межах Проєкту за підтримки Програми ЄС Еразмус+ Жана Моне_Кафедра триває.

Проєкт реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили. Так, 25 січня 2023 р. учасники Студій, серед яких представники широкого кола університетів, установ, підприємств, громадських організацій України, ознайомилися з темою «Зелені ініціативи, зелена дорожня карта».

Протягом зустрічі обговорювали низку питань, зокрема флагманські зелені ініціативи; європейський зелений курс; роль ЄС у міжнародних екологічних рухах; кіотський протокол; дорожня карта ЮНЕСКО.

Відповідальний виконавець Проєкту Вадим Чвир під час презентації наголосив, що Європейський зелений курс, який був офіційно представлений у Європейському парламенті у 2019 році, створює широкий простір для взаємовигідної синхронізації політики та законодавства України з відповідними політиками та законодавством ЄС, а також співпраці України та ЄС у ключових сферах екологічної політики.

З відео-лекцією можна ознайомитись за посиланням.