Які знижки можна отримати зі студентським квитком

Раніше студентський квиток мав вигляд невеликої книжечки з твердою обкладинкою, на якому була назва закладу. І лише 20 років тому в Україні його замінили на компактну пластикову картку, яка не тільки зручна, а й може допомогти зекономити кошти своєму власнику.

Транспорт. Квиток на залізничний транспорт у загальних і плацкартних вагонах, вагонах другого і третього класу всіх категорій поїздів міжміського сполучення, а також у всіх вагонах регіональних поїздів та в поїздах приміського сполучення за наявності студентського квитка коштує на 50% дешевше від своєї вартості. Однак, якщо бажаєте їхати  у вагонах вищої категорії – СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів), – маєте сплатити повну вартість проїзного документа.

Кіно. Більшість кінотеатрів дають знижку на квитки для студентів. Для цього треба показати студентський квиток під час покупки. Але варто пам’ятати, що  кінотеатри пропонують знижки для студентів денної форми навчання закладів вищої освіти України всіх форм власності. Політика кінотеатрів різна, однак, як правило, знижки надаються на денні сеанси, окрім прем’єрних показів чи перших тижнів прокату.

Музеї. Це ще одне місце, похід в яке обійдеться студенту дешевше, а в деякі дні – взагалі безкоштовно. Пам’ятай про такі свята, як День знань, День студента, а також Державні свята України, в честь яких можуть знижуватись ціни, та монітор різні пропозиції.

Інші розваги. Студент має повне право отримувати привілеї. Для цього варто вивчити всі пропозиції зі студентським квитком. Так, можна отримати знижки на боулінг, більярд, театр, ковзанку, шопінг, клуби, аквапарки та навіть подорожі. Головне – дізнатися правила оплати, встановлені політикою установи, та (за бажанням) гукнути з собою одногрупників.

Знижки в 120 країнах світу. Тим, хто планує поїздку за кордон, варто звернути увагу на міжнародну студентську картку ISIC. Це міжнародне посвідчення студента, яке дійсне у 120 країнах і виконує подвійну функцію: по-перше, це посвідчення особи студента, по-друге – дисконтна карта, за якою надаються знижки більш ніж в 40 тисячах компаній: зокрема, на переліт, харчування, поселення в хостелі, відвідування музеїв тощо.

Дізнатися більше про картку та оформити її (вартість близько  250 грн) можна на сайті. Там же можна знайти інформацію про ITIC (Міжнародне Посвідчення Викладача) та IYTC (Міжнародне Посвідчення Молодого Мандрівника).

Цікавтеся та користуйтеся привілеями, які надає студентське життя! Використовуйте можливості на повну!