Як живеться першокурсникам?


Вже наступного тижня почнеться навчання в університеті. Багато абітурієнтів навіть не уявляють що на них чекає, саме тому розповімо трошки більше про те, як живеться першокурсникам.

Є декілька рис, які відрізняють першокурсників до першої сесії від інших студентів. Зазвичай вони нестримні, адже поспішають на пари, плідно готуються до пар. Головною рисою у першокурсників є тяга до знань! Проте їхньою перевагою є цікавість до навчання, попри незрозумілі чи складні моменти. Крім того, зазвичай, саме у першому семестрі студенти намагаються продемонструвати всі свої найкращі сторони.

Єдине, що різнить першокурсників, – це місце проживання. Кожен вважає, що в одногрупника кращі умови: ті хто живуть у гуртожитку, бажають жити на орендованій квартирі чи вдома, а ті, у свою чергу, думають навпаки.

Студенти старших курсів розповідають, що зазвичай  перші труднощі, з якими вони стикались на початку свого навчання у ролі студента, більшість подолали вже першого тижня. Мова йде про самостійне життя, адже тепер першокурсники будуть піклуватись про себе самостійно. Крім того, у перший тиждень можна вже завести нові знайомства. Оскільки спочатку буде бракувати часу на себе, слід підготуватись заздалегідь і не відкладати усе на останній день.

За словами студентів, якщо ви місцевий житель, який  мешкає з батьками, – у вас буде  більше  часу і можливостей зосередитись саме на навчанні. Також на навчанні відобразиться і навчання в школі: деякі предмети будуть складними, особливо якщо ви не вчили або погано вчили схожий предмет у школі. Цей взаємозв’язок між дисциплінами існує через те, що на першому курсі зазвичай ставлять пари загального спрямування.

Попри те, що  старшокурсники зазичай мають менше запал до навчання, більшість згадує про перший семестр із радістю, адже саме тоді було все цікаво, ново та трохи страшно.

Тож, бажаємо майбутнім першокурсникам швидше пристосуватись до життя в університеті та отримати перші відзнаки!