Як живеться першокурсникам?


Вже наступного тижня почнеться навчання в університеті. Багато абітурієнтів навіть не уявляють що на них чекає, саме тому розповімо трошки більше про те, як живеться першокурсникам.

Є декілька рис, які відрізняють першокурсників до першої сесії від інших студентів. Зазвичай вони нестримні, адже поспішають на пари, плідно готуються до пар. Головною рисою у першокурсників є тяга до знань! Проте їхньою перевагою є цікавість до навчання, попри незрозумілі чи складні моменти. Крім того, зазвичай, саме у першому семестрі студенти намагаються продемонструвати всі свої найкращі сторони.

Єдине, що різнить першокурсників, – це місце проживання. Кожен вважає, що в одногрупника кращі умови: ті хто живуть у гуртожитку, бажають жити на орендованій квартирі чи вдома, а ті, у свою чергу, думають навпаки.

Студенти старших курсів розповідають, що зазвичай  перші труднощі, з якими вони стикались на початку свого навчання у ролі студента, більшість подолали вже першого тижня. Мова йде про самостійне життя, адже тепер першокурсники будуть піклуватись про себе самостійно. Крім того, у перший тиждень можна вже завести нові знайомства. Оскільки спочатку буде бракувати часу на себе, слід підготуватись заздалегідь і не відкладати усе на останній день.

За словами студентів, якщо ви місцевий житель, який  мешкає з батьками, – у вас буде  більше  часу і можливостей зосередитись саме на навчанні. Також на навчанні відобразиться і навчання в школі: деякі предмети будуть складними, особливо якщо ви не вчили або погано вчили схожий предмет у школі. Цей взаємозв’язок між дисциплінами існує через те, що на першому курсі зазвичай ставлять пари загального спрямування.

Попри те, що  старшокурсники зазичай мають менше запал до навчання, більшість згадує про перший семестр із радістю, адже саме тоді було все цікаво, ново та трохи страшно.

Тож, бажаємо майбутнім першокурсникам швидше пристосуватись до життя в університеті та отримати перші відзнаки!

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …