Як живеться першокурсникам?


Вже наступного тижня почнеться навчання в університеті. Багато абітурієнтів навіть не уявляють що на них чекає, саме тому розповімо трошки більше про те, як живеться першокурсникам.

Є декілька рис, які відрізняють першокурсників до першої сесії від інших студентів. Зазвичай вони нестримні, адже поспішають на пари, плідно готуються до пар. Головною рисою у першокурсників є тяга до знань! Проте їхньою перевагою є цікавість до навчання, попри незрозумілі чи складні моменти. Крім того, зазвичай, саме у першому семестрі студенти намагаються продемонструвати всі свої найкращі сторони.

Єдине, що різнить першокурсників, – це місце проживання. Кожен вважає, що в одногрупника кращі умови: ті хто живуть у гуртожитку, бажають жити на орендованій квартирі чи вдома, а ті, у свою чергу, думають навпаки.

Студенти старших курсів розповідають, що зазвичай  перші труднощі, з якими вони стикались на початку свого навчання у ролі студента, більшість подолали вже першого тижня. Мова йде про самостійне життя, адже тепер першокурсники будуть піклуватись про себе самостійно. Крім того, у перший тиждень можна вже завести нові знайомства. Оскільки спочатку буде бракувати часу на себе, слід підготуватись заздалегідь і не відкладати усе на останній день.

За словами студентів, якщо ви місцевий житель, який  мешкає з батьками, – у вас буде  більше  часу і можливостей зосередитись саме на навчанні. Також на навчанні відобразиться і навчання в школі: деякі предмети будуть складними, особливо якщо ви не вчили або погано вчили схожий предмет у школі. Цей взаємозв’язок між дисциплінами існує через те, що на першому курсі зазвичай ставлять пари загального спрямування.

Попри те, що  старшокурсники зазичай мають менше запал до навчання, більшість згадує про перший семестр із радістю, адже саме тоді було все цікаво, ново та трохи страшно.

Тож, бажаємо майбутнім першокурсникам швидше пристосуватись до життя в університеті та отримати перші відзнаки!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …