Як здобути повагу студента


Людині, яка обіймає високу посаду, потрібно близько 30 хвилин, аби здобути повагу «підлеглого», проте позбутись її можна за декілька секунд. Мова не про те, що усі викладачі мають завойовувати довіру кожного студента, однак такий підхід може полегшити виклад матеріалу та збільшить кількість інформації, засвоєну здобувачами знань.

Якщо студенти поважають викладача по-справжньому, то він їх і надихає, і мотивує.  Ось кілька варіантів того, що за словами студентів, збільшує їхню довіру до викладача:

«Ні» зачитуванню лекцій!

Окрім того, що читання лекції з листа є неефективним варіантом роботи з аудиторією, у студентів виникає враження, ніби лектор не достатньо добре  підготувався до заняття. Тому й інтерес до заняття поступово зникає, а разом із тим – зацікавленість у викладачі. Таким чином лектор втрачає довіру студента.

«Так» взаємодії зі студентами!

Зрозуміло, що під час потокових лекцій важко взаємодіяти з усіма, однак цікаво представлена інформація з ілюстрацією, яскраві приклади та питання до аудиторії, завжди привертають увагу. Легше взаємодіяти під час практичних занять, коли можна запитувати студентів, цікавитись їхньою думкою. Така форма роботи захоплює, змушує з радістю чекати пар та поважати  лектора за корисні заняття.

«Так» справедливому оцінюванню!

Коли викладач надто вимогливий (більше ніж потрібно для опанування предмета), студент перестає захоплюватись предметом. Однак втратити довіру можна ще й тоді, якщо професор оцінює середні відповіді дуже високо. Студенти починають сумніватись у справедливості і, як наслідок,  прикладають менше зусиль для підготовки до занять.

«Так» індивідуальному підходу!

Не з перших пар, але студенти звертаються до викладачів з різноманітними ідеями. Тут важливо виділити час на студента та заохотити його до подальших кроків. Таким чином виникає взаємоповага, адже викладач не просто вимагає знань з предмету, але й зацікавлений думками своїх студентів.

Повага студента – надто непостійна річ. Здобути її в натовпі підлітків – складне завдання. Однак, якщо хоча б для одного студента викладач став прикладом та натхненником, – це вже досить цінно!

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …