Як заспокоїтись під час сесії?


Сесія – великий стрес для більшості студентів, адже навантаження зростає, а решта населення насолоджується гарною погодою та вільно проводить свій час. Саме у цей час студенти перебувають у сильному напруженні, тому рекомендується не зациклюватись лише на іспитах, а трохи відволіктись і переключитись.

Пропонуємо 5 способів «Як заспокоїтись перед іспитом?»

  • Зайнятись йогою. Доведено, що заняття йогою забезпечать душевний спокій та врівноваженість нервової системи. Для ефективної дії слід практикуватись увечері перед сном та зранку перед іспитом.
  • Переглянути улюблену кінострічку, бажано комедію. Це допоможе направити думки на позитив, що забезпечить бадьорий та спокійний стан.
  • Побігати увечері. Достатньо 15-30 хвилин легкого бігу, аби привести думки в порядок та розслабитись. Якщо напруження не спадає, потрібно виконати додатковий комплекс із кардіо вправ.
  • Зустрітись із друзями. Важлива умова: не розмовляти на тему навчання та сесії. Друзі допоможуть розвіятись, але важливо пам’ятати, що спиртне та нікотин, навпаки, збуджують нервову систему.
  • Спробувати заняття підвищеної активності: пейнтбол, дайвінг, рафтинг, кінні прогулянки, прогулянки на квадроциклах. Цей спосіб підійде для людей, що звикли до активного життя, тому розслабитись вони можуть лише в таких умовах.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …