Як заспокоїтись під час сесії?


Сесія – великий стрес для більшості студентів, адже навантаження зростає, а решта населення насолоджується гарною погодою та вільно проводить свій час. Саме у цей час студенти перебувають у сильному напруженні, тому рекомендується не зациклюватись лише на іспитах, а трохи відволіктись і переключитись.

Пропонуємо 5 способів «Як заспокоїтись перед іспитом?»

  • Зайнятись йогою. Доведено, що заняття йогою забезпечать душевний спокій та врівноваженість нервової системи. Для ефективної дії слід практикуватись увечері перед сном та зранку перед іспитом.
  • Переглянути улюблену кінострічку, бажано комедію. Це допоможе направити думки на позитив, що забезпечить бадьорий та спокійний стан.
  • Побігати увечері. Достатньо 15-30 хвилин легкого бігу, аби привести думки в порядок та розслабитись. Якщо напруження не спадає, потрібно виконати додатковий комплекс із кардіо вправ.
  • Зустрітись із друзями. Важлива умова: не розмовляти на тему навчання та сесії. Друзі допоможуть розвіятись, але важливо пам’ятати, що спиртне та нікотин, навпаки, збуджують нервову систему.
  • Спробувати заняття підвищеної активності: пейнтбол, дайвінг, рафтинг, кінні прогулянки, прогулянки на квадроциклах. Цей спосіб підійде для людей, що звикли до активного життя, тому розслабитись вони можуть лише в таких умовах.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …