Як заспокоїтись під час сесії?


Сесія – великий стрес для більшості студентів, адже навантаження зростає, а решта населення насолоджується гарною погодою та вільно проводить свій час. Саме у цей час студенти перебувають у сильному напруженні, тому рекомендується не зациклюватись лише на іспитах, а трохи відволіктись і переключитись.

Пропонуємо 5 способів «Як заспокоїтись перед іспитом?»

  • Зайнятись йогою. Доведено, що заняття йогою забезпечать душевний спокій та врівноваженість нервової системи. Для ефективної дії слід практикуватись увечері перед сном та зранку перед іспитом.
  • Переглянути улюблену кінострічку, бажано комедію. Це допоможе направити думки на позитив, що забезпечить бадьорий та спокійний стан.
  • Побігати увечері. Достатньо 15-30 хвилин легкого бігу, аби привести думки в порядок та розслабитись. Якщо напруження не спадає, потрібно виконати додатковий комплекс із кардіо вправ.
  • Зустрітись із друзями. Важлива умова: не розмовляти на тему навчання та сесії. Друзі допоможуть розвіятись, але важливо пам’ятати, що спиртне та нікотин, навпаки, збуджують нервову систему.
  • Спробувати заняття підвищеної активності: пейнтбол, дайвінг, рафтинг, кінні прогулянки, прогулянки на квадроциклах. Цей спосіб підійде для людей, що звикли до активного життя, тому розслабитись вони можуть лише в таких умовах.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …