Як заспокоїтись під час сесії?


Сесія – великий стрес для більшості студентів, адже навантаження зростає, а решта населення насолоджується гарною погодою та вільно проводить свій час. Саме у цей час студенти перебувають у сильному напруженні, тому рекомендується не зациклюватись лише на іспитах, а трохи відволіктись і переключитись.

Пропонуємо 5 способів «Як заспокоїтись перед іспитом?»

  • Зайнятись йогою. Доведено, що заняття йогою забезпечать душевний спокій та врівноваженість нервової системи. Для ефективної дії слід практикуватись увечері перед сном та зранку перед іспитом.
  • Переглянути улюблену кінострічку, бажано комедію. Це допоможе направити думки на позитив, що забезпечить бадьорий та спокійний стан.
  • Побігати увечері. Достатньо 15-30 хвилин легкого бігу, аби привести думки в порядок та розслабитись. Якщо напруження не спадає, потрібно виконати додатковий комплекс із кардіо вправ.
  • Зустрітись із друзями. Важлива умова: не розмовляти на тему навчання та сесії. Друзі допоможуть розвіятись, але важливо пам’ятати, що спиртне та нікотин, навпаки, збуджують нервову систему.
  • Спробувати заняття підвищеної активності: пейнтбол, дайвінг, рафтинг, кінні прогулянки, прогулянки на квадроциклах. Цей спосіб підійде для людей, що звикли до активного життя, тому розслабитись вони можуть лише в таких умовах.

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …