Як заспокоїтись під час сесії?


Сесія – великий стрес для більшості студентів, адже навантаження зростає, а решта населення насолоджується гарною погодою та вільно проводить свій час. Саме у цей час студенти перебувають у сильному напруженні, тому рекомендується не зациклюватись лише на іспитах, а трохи відволіктись і переключитись.

Пропонуємо 5 способів «Як заспокоїтись перед іспитом?»

  • Зайнятись йогою. Доведено, що заняття йогою забезпечать душевний спокій та врівноваженість нервової системи. Для ефективної дії слід практикуватись увечері перед сном та зранку перед іспитом.
  • Переглянути улюблену кінострічку, бажано комедію. Це допоможе направити думки на позитив, що забезпечить бадьорий та спокійний стан.
  • Побігати увечері. Достатньо 15-30 хвилин легкого бігу, аби привести думки в порядок та розслабитись. Якщо напруження не спадає, потрібно виконати додатковий комплекс із кардіо вправ.
  • Зустрітись із друзями. Важлива умова: не розмовляти на тему навчання та сесії. Друзі допоможуть розвіятись, але важливо пам’ятати, що спиртне та нікотин, навпаки, збуджують нервову систему.
  • Спробувати заняття підвищеної активності: пейнтбол, дайвінг, рафтинг, кінні прогулянки, прогулянки на квадроциклах. Цей спосіб підійде для людей, що звикли до активного життя, тому розслабитись вони можуть лише в таких умовах.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут