Як вступити до ЧНУ імені Петра Могили у 2021 році

Вступна кампанія набирає обертів, вже за два місяці починається ЗНО, тому ЧНУ імені Петра Могили продовжує роз’яснювальну  інформаційну кампанію щодо умов вступу до університету у 2021 році.

Вступ на бакалаврат

Оскільки реєстрація на ЗНО завершилась ще п’ятого березня, тепер залишилось лише успішно його скласти. Проте для тих, хто не встиг зареєструватись на основну сесію ЗНО з певних причин, буде проведено з 6 по 18 травня 2021 року реєстрацію на додаткову сесію ЗНО для всіх охочих. Якщо ви складали ЗНО у 2018, 2019 або 2020 році, ваш сертифікат з будь-якого предмету все ще дійсний.

Варто зазначити що мінімальний прохідний бал на бюджет в ЧНУ імені Петра Могили – 125 балів.

Для спеціальності        222 Медицина мінімальний  бал ЗНО – 150 балів з 2-го та 3-го конкурсних предметів (за винятком заяв з конкурсним балом 175 і вище). Ще три спеціальності мають специфічні вимоги при вступі, це: 081 «Право», 281 «Публічне управління та адміністрування», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Щоб вступити на ці спеціальності потрібно мати конкурсний бал не нижче 140 навіть для контрактної форми навчання. Конкурсний бал – це максимальна кількість набраних балів абітурієнтом.

Згідно з Умовами вступу до навчальних закладів у 2021 році конкурсний бал складатиметься з:

• балів Сертифікатів ЗНО,
  • балів за творчий конкурс (у разі проведення),
  • середнього балу атестата,
  • додаткових балів.

Кожен з показників перемножується на відповідні коефіцієнти визначені в Правилах прийому до ЧНУ у 2021 році (Додаток 5)

Після ЗНО потрібно чекати першого липня. Адже саме тоді починається реєстрація електронних кабінетів вступників бакалаврату та магістратури на сайті  та завантаження необхідних для вступу документів.

Фото1.png

З 14 липня починається прийом заяв та документів у вишах. Кожен абітурієнт може подати до п’яти заяв на бюджет, та до тридцяти на контракт. Заяви на бюджет потрібно розставити за пріоритетністю. Пріоритет можна виставити лише один раз.  Оприлюднення списку рекомендованих на бюджет  відбудеться не пізніше 28 липня 2021 року.  Виконати вимоги до зарахування потрібно до другого серпня.

Фото2.png

Документи для вступу

• Документ про попередню освіту та додаток до нього
  • Сертифікат ЗНО та інформаційна картка до нього
  • Паспорт громадянина України – копія
  • Картка фізичної особи-платника податків (Ідентифікаційний податковий номер) – копія
  • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см
  • Військовий квиток або посвідчення про приписку (для юнаків) – копія
  • Медична довідка форми 086-о
  • Копії документів, які підтверджують пільгову категорію вступника

Зарахування на бюджет відбувається до 9 серпня. На контракт 1 етап   – до 15 серпня, 2 етап – до 30 серпня.

Особливості вступу пільгових категорій та на спеціальність «Фізична культура і спорт»

Реєстрації Вступні іспити для пільговиків та Творчий конкурс для спеціальності  017 «Фізична культура і спорт» починаються з 21 червня по 13 липня 2021 року. Складання іспитів / творчих конкурсів буде проходити за графіком:

• 1 сесія – 01 липня – 13 липня (бюджет),
  • 2 сесія – 14 по 23 липня (лише для вступу на контракт).

Вступ на магістратуру

Аби вступити на магістратуру потрібно скласти Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) (приймаються сертифікати 2020 та 2021 років) та фахове вступне випробування зі спеціальності. Але для спеціальності 081 «Право» потрібно скласти «Єдине фахове вступне випробування» (ЄФВВ) 2021 року.  Єдине фахове вступне випробування містить два блоки  і передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Також з цього року на спеціальність 081 Право можна вступити лише на основі диплому бакалавра/спеціаліста за спеціальністю 081 «Право» або 293 «Міжнародне право».

Здобувачі другої освіти, які вступають на основі диплому магістра/спеціаліста можуть замість єдиного вступного іспиту з іноземної мови скласти вступний іспит з англійської мови в ЧНУ імені Петра Могили (тільки для навчання за контрактом).

Приклади фахових вступних випробувань можна знайти за посиланням

Зареєструватись на ЄВІ можна з 11 травня до 3 червня. У цьому абітурієнтам допомагає Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили. Зареєструватись можна буде або приїхавши до університету, або онлайн, надіславши документи на пошту комісії. Випускники (бакалавранти)  ЧНУ отримують інформацію про реєстрацію через свої факультети.

Єдиний вступний іспит буде проходити 30 червня, а Єдине фахове вступне випробування – 2 липня.

Документи для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

• Заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • Документ що посвідчує особу (копія);
  • Облікова картка платника податків (крім осіб які через релігійні переконання відмовились від них);
  • 2 фото для документів;
  • та у разі потреби медичний висновок за формою первинної облікової документації 086/3/о (для створення особливих умов складання ЄВІ/ЄФВВ)

Після екзаменів потрібно чекати 1-го липня аби зареєструвати електронний кабінет вступника. З 15 по 23 липня потрібно подати заяви на вступ до ЧНУ імені Петра Могили. Кожен абітурієнт може подати до п’яти заяв на бюджет.

Оприлюднення списку рекомендованих на бюджет відбудеться не пізніше 2 серпня 2021 року. Виконати вимоги до зарахування потрібно до 7 серпня. Зарахування на бюджет відбувається 12 серпня. На контракт : 1 етап – до 17 серпня, 2 етап – до 30 серпня.

Документи для вступу

• Документ про попередню освіту та додаток до нього