Як відсвяткували День корейської культури в Миколаєві

В п’ятницю, 18 травня, в ЧНУ ім. Петра Могили пройшло святкування Дня корейської культури, який організував Інститут Седжонг. Інститут Седжонг в Миколаєві – це курси корейської мови та культури за підтримки управління Республіки Корея та Чорноморського Національного Університету імені Петра Могили.

Вступне слово на початку свята виголосив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Також захід відвідав посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу.

Леонід Клименко

Святкування почали з дефіле ханбоків – корейського національного одягу. Також в програмі були представлені корейські популярні пісні, танці та показові бойові мистецтва.

Учасниця конкурсу дефіле ханбок

З елементами корейської культури глядачі могли ознайомитись за допомогою виставки робіт на тему «Хангиль», на якій було представлено корейське письмо.