Як відпочити на зимових канікулах, не виходячи з дому

Зимові канікули в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в самому розпалі. Саме зараз є час на відпочинок. Але, зважаючи на ситуацію в країні, більшість буде відпочивати вдома. Тож ми зібрали для вас поради як можна розслабитися чи «перенестися» в будь-яке місце, не виходячи з дому.

1. Читайте книги та дивіться фільми. Книги та фільми – незамінна річ, яка зможе перенести будь-куди, тож шукайте відомі (чи невідомі) твори та екранізації, в яких можна поринути в культуру тієї чи іншої країни, яку б хотілося відвідати.

1. Зіграйте в настільні ігри. Найкращий спосіб відпочити, коли немає можливості вийти з дому – грати в ігри. Якщо ви думаєте про якесь конкретне місце, шукайте ігри родом з відповідної частини світу. Наприклад, маджонг перенесе вас у Китай, а шахи – в Індію.

1. Відвідайте віртуальні музеї чи екскурсії. Проект «Мистецтво та культура» від Google оцифрував сотні колекцій та онлайн-екскурсій по музеях усього світу. Знайдіть потрібне місце за допомогою цієї картиі починайте вивчати! Якщо ж в даний момент хотілося б побувати на природі, то варто спробувати скористатися онлайн-туром до одного з національних парків Америкичи інших країн.

1. Зануртеся в кулінарні пригоди. Якщо ви бажаєте нових вражень, пов’язаних з кулінарними особливостями певної місцевості, побалуйте себе кулінарною книгою, яка дозволить вам вивчити кухню цього краю.

1. Слухайте музику. Спробуйте віднайти виконавців або жанри музики з місця, яке б хотілося відвідати, і складіть список відтворення, який допоможе вам задати атмосферу. Або пошукайте готові плейлисти з відповідними мелодіями.