Як уникнути фейків під час пандемії коронавірусу від видання PolitiFact


Американське видання PolitiFact регулярно перевіряє інформацію на наявність маніпуляцій. У непростий період, коли світ огорнула пандемія коронавірусу, журналісти вирішили зібрати універсальні поради, які мінімізують шанси на те, що ви повірите у якийсь фейк про коронавірусне захворювання COVID-19 та все, що з ним пов’язано.

Журналісти інтернет-видання MediaSapiens надали адаптований переклад публікації та підготували список із семи порад та графічний варіант лайфхаків, аби було зручніше поширювати їх у соцмережах.

MediaSapiens – проєкт громадської організації «Детектор медіа» (раніше – «Телекритика»), створений 2010 року за підтримки Internews Network. Є частиною порталу «Детектор медіа».

Тож читаємо матеріал, та уникаємо фейків під час пандемії коронавірусу!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …