Як уникнути фейків під час пандемії коронавірусу від видання PolitiFact


Американське видання PolitiFact регулярно перевіряє інформацію на наявність маніпуляцій. У непростий період, коли світ огорнула пандемія коронавірусу, журналісти вирішили зібрати універсальні поради, які мінімізують шанси на те, що ви повірите у якийсь фейк про коронавірусне захворювання COVID-19 та все, що з ним пов’язано.

Журналісти інтернет-видання MediaSapiens надали адаптований переклад публікації та підготували список із семи порад та графічний варіант лайфхаків, аби було зручніше поширювати їх у соцмережах.

MediaSapiens – проєкт громадської організації «Детектор медіа» (раніше – «Телекритика»), створений 2010 року за підтримки Internews Network. Є частиною порталу «Детектор медіа».

Тож читаємо матеріал, та уникаємо фейків під час пандемії коронавірусу!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …