Як у Могилянці дивилися фільм “Loving Vincent”

20 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшли перегляд та обговорення художнього фільму “Loving Vincent” («З любов’ю, Вінсент»), на якому куратором заходу виступила фулбрайтер, кінорежисер Андреа Одежинська.

“Loving Vincent” – це  британсько-польський анімаційний фільм 2017 про життя і загадкову смерть нідерландського художника Вінсента ван Гога. Фільм є першою в історії повнометражною стрічкою, яка повністю написана олійними фарбами на полотні. Одна секунда фільму складається з 12 картин, а фінальна версія – з 56 800 картин. За основу сценарію для фільму було взято близько 800 листів Вінсента ван Гога, написаних у різний час друзям і рідним.

Усі учасники заходу після перегляду мали змогу поділитися своїми враженнями та поставити запитання американській кінорежисерці.

Студентка ЧНУ ім. Петра Могили спеціальності «Журналістика», Анна Маковійчук, відвідала захід та підготувала сюжет, який можна переглянути тут.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили