Як у Могилянці дивилися фільм “Loving Vincent”

20 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшли перегляд та обговорення художнього фільму “Loving Vincent” («З любов’ю, Вінсент»), на якому куратором заходу виступила фулбрайтер, кінорежисер Андреа Одежинська.

“Loving Vincent” – це  британсько-польський анімаційний фільм 2017 про життя і загадкову смерть нідерландського художника Вінсента ван Гога. Фільм є першою в історії повнометражною стрічкою, яка повністю написана олійними фарбами на полотні. Одна секунда фільму складається з 12 картин, а фінальна версія – з 56 800 картин. За основу сценарію для фільму було взято близько 800 листів Вінсента ван Гога, написаних у різний час друзям і рідним.

Усі учасники заходу після перегляду мали змогу поділитися своїми враженнями та поставити запитання американській кінорежисерці.

Студентка ЧНУ ім. Петра Могили спеціальності «Журналістика», Анна Маковійчук, відвідала захід та підготувала сюжет, який можна переглянути тут.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77