Як у Могилянці дивилися фільм “Loving Vincent”


20 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили пройшли перегляд та обговорення художнього фільму “Loving Vincent” («З любов’ю, Вінсент»), на якому куратором заходу виступила фулбрайтер, кінорежисер Андреа Одежинська.

“Loving Vincent” – це  британсько-польський анімаційний фільм 2017 про життя і загадкову смерть нідерландського художника Вінсента ван Гога. Фільм є першою в історії повнометражною стрічкою, яка повністю написана олійними фарбами на полотні. Одна секунда фільму складається з 12 картин, а фінальна версія – з 56 800 картин. За основу сценарію для фільму було взято близько 800 листів Вінсента ван Гога, написаних у різний час друзям і рідним.

Усі учасники заходу після перегляду мали змогу поділитися своїми враженнями та поставити запитання американській кінорежисерці.

Студентка ЧНУ ім. Петра Могили спеціальності «Журналістика», Анна Маковійчук, відвідала захід та підготувала сюжет, який можна переглянути тут.

 

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).