Як проходить традиційна посвята у студенти чорноморського національного університету чну ім. Петра Могили


Посвята у студенти – це незабутній час для кожного абітурієнта. Мить, коли колишній школяр стає студентом та починає свій шлях до знань та омріяної професії.

У ЧНУ ім. Петра Могили традиційно посвята проходить 31 серпня, у затишному дворику університету. Саме тут майбутні студенти можуть познайомитися зі своїми деканами факультетів та директорами інститутів, а також побачити, хто ж буде навчатися з ними протягом кількох найближчих років.

За традицією першим зі святкової сцени виголошує вітальне слово ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Також на захід запрошують поважних гостів, які дають поради та висловлюють побажання майбутнім студентам у навчанні. Не залишає без привітань першокурсників і Культурно-мистецький центр Могилянки, який готує для всіх присутніх святкові виступи.

За звичаєм першокурсники промовляють клятву студента Могилянки, в якій обіцяють гідно нести ім’я «могилянців» по усьому світу, та покладають квіти до пам’ятника Петру Могилі.

Після урочистої частини новоспечені студенти вирушають до своїх майбутніх аудиторій знайомитися зі своїми кураторами і викладачами. А вже 1 вересня для них починається нове життя, де вони гордо можуть називати себе студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Запрошуємо всіх, хто вступив цього року до ЧНУ ім. Петра Могили, на урочисту посвяту у студенти, яка відбудеться в суботу, 31 серпня, о 17:00!

Події та оголошення


листопада
22
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)

березня
8
Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в …

листопада
21
Запрошуємо до перегляду документально-музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження»

21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили о 14:00 відбудеться показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” Проєкт був створений за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані – військовим репортером Русланом Ганущаком, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) …