Як проходить традиційна посвята у студенти чорноморського національного університету чну ім. Петра Могили


Посвята у студенти – це незабутній час для кожного абітурієнта. Мить, коли колишній школяр стає студентом та починає свій шлях до знань та омріяної професії.

У ЧНУ ім. Петра Могили традиційно посвята проходить 31 серпня, у затишному дворику університету. Саме тут майбутні студенти можуть познайомитися зі своїми деканами факультетів та директорами інститутів, а також побачити, хто ж буде навчатися з ними протягом кількох найближчих років.

За традицією першим зі святкової сцени виголошує вітальне слово ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Також на захід запрошують поважних гостів, які дають поради та висловлюють побажання майбутнім студентам у навчанні. Не залишає без привітань першокурсників і Культурно-мистецький центр Могилянки, який готує для всіх присутніх святкові виступи.

За звичаєм першокурсники промовляють клятву студента Могилянки, в якій обіцяють гідно нести ім’я «могилянців» по усьому світу, та покладають квіти до пам’ятника Петру Могилі.

Після урочистої частини новоспечені студенти вирушають до своїх майбутніх аудиторій знайомитися зі своїми кураторами і викладачами. А вже 1 вересня для них починається нове життя, де вони гордо можуть називати себе студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Запрошуємо всіх, хто вступив цього року до ЧНУ ім. Петра Могили, на урочисту посвяту у студенти, яка відбудеться в суботу, 31 серпня, о 17:00!

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …