Як проходить традиційна посвята у студенти чорноморського національного університету чну ім. Петра Могили


Посвята у студенти – це незабутній час для кожного абітурієнта. Мить, коли колишній школяр стає студентом та починає свій шлях до знань та омріяної професії.

У ЧНУ ім. Петра Могили традиційно посвята проходить 31 серпня, у затишному дворику університету. Саме тут майбутні студенти можуть познайомитися зі своїми деканами факультетів та директорами інститутів, а також побачити, хто ж буде навчатися з ними протягом кількох найближчих років.

За традицією першим зі святкової сцени виголошує вітальне слово ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Також на захід запрошують поважних гостів, які дають поради та висловлюють побажання майбутнім студентам у навчанні. Не залишає без привітань першокурсників і Культурно-мистецький центр Могилянки, який готує для всіх присутніх святкові виступи.

За звичаєм першокурсники промовляють клятву студента Могилянки, в якій обіцяють гідно нести ім’я «могилянців» по усьому світу, та покладають квіти до пам’ятника Петру Могилі.

Після урочистої частини новоспечені студенти вирушають до своїх майбутніх аудиторій знайомитися зі своїми кураторами і викладачами. А вже 1 вересня для них починається нове життя, де вони гордо можуть називати себе студентами Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Запрошуємо всіх, хто вступив цього року до ЧНУ ім. Петра Могили, на урочисту посвяту у студенти, яка відбудеться в суботу, 31 серпня, о 17:00!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету