Як правильно ставити цілі в житті?


До того як почати ставити цілі в житті, які Ви плануєте досягти, потрібно повірити в себе та свої можливості. Людина, яка не вірить у власті сили, заздалегідь програмує себе на невдачу. У цьому випадку авжеж нічого не вийде. Потрібно із самого початку знати, що ви усе зможете та рішуче йти до мети.

Часто причиною невміння ставити цілі в житті є неправильне виховання. Батьки контролюють своїх дітей та вирішують за них, вважаючи, що краще знають, що їм потрібно. Але через такий метод виховання людина звикає до контролю та втрачає здатність до самостійного прийняття рішень. Тож про які життєві цілі може йти мова? Ні про які. Людина просто звикає жити без цієї навички, і саме це не дає можливості побачити усі фарби яскравого життя.

Для вирішення цієї серйозної психологічної проблеми, потрібно почати з чогось простого, аби не позбутись бажання взагалі щось робити. Наприклад, почніть із маленьких цілей: прибратись у кімнаті, вивчити 10 іноземних слів, записатись до тренажерного залу, та спробуйте досягти їх. Це допоможе у майбутньому сягати більш серйозних висот, однак до них варто йти поступово. Крім того, необхідно усвідомлювати, що відразу нічого не буває, особливо якщо Ви бажаєте чогось глобального.

Варто зрозуміти, що саме Вас не влаштовує у житті, де Ви зробили помилки та спробувати це виправити. Таким чином воно стане кращим, хоч і доведеться попрацювати над собою. Важливою складовою у поліпшенні  життя є самоповага та любов до себе.

Головне – йти до своєї цілі та робити усе можливе для того, щоб її досягти.

«В любых делах при максимуме сложностей
Подход к проблеме все-таки один:
Желанье — это множество возможностей,
А нежеланье — множество причи
н». – Едуард Асадов.

Події та оголошення


жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …