Як правильно ставити цілі в житті?


До того як почати ставити цілі в житті, які Ви плануєте досягти, потрібно повірити в себе та свої можливості. Людина, яка не вірить у власті сили, заздалегідь програмує себе на невдачу. У цьому випадку авжеж нічого не вийде. Потрібно із самого початку знати, що ви усе зможете та рішуче йти до мети.

Часто причиною невміння ставити цілі в житті є неправильне виховання. Батьки контролюють своїх дітей та вирішують за них, вважаючи, що краще знають, що їм потрібно. Але через такий метод виховання людина звикає до контролю та втрачає здатність до самостійного прийняття рішень. Тож про які життєві цілі може йти мова? Ні про які. Людина просто звикає жити без цієї навички, і саме це не дає можливості побачити усі фарби яскравого життя.

Для вирішення цієї серйозної психологічної проблеми, потрібно почати з чогось простого, аби не позбутись бажання взагалі щось робити. Наприклад, почніть із маленьких цілей: прибратись у кімнаті, вивчити 10 іноземних слів, записатись до тренажерного залу, та спробуйте досягти їх. Це допоможе у майбутньому сягати більш серйозних висот, однак до них варто йти поступово. Крім того, необхідно усвідомлювати, що відразу нічого не буває, особливо якщо Ви бажаєте чогось глобального.

Варто зрозуміти, що саме Вас не влаштовує у житті, де Ви зробили помилки та спробувати це виправити. Таким чином воно стане кращим, хоч і доведеться попрацювати над собою. Важливою складовою у поліпшенні  життя є самоповага та любов до себе.

Головне – йти до своєї цілі та робити усе можливе для того, щоб її досягти.

«В любых делах при максимуме сложностей
Подход к проблеме все-таки один:
Желанье — это множество возможностей,
А нежеланье — множество причи
н». – Едуард Асадов.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …