Як правильно ставити цілі в житті?


До того як почати ставити цілі в житті, які Ви плануєте досягти, потрібно повірити в себе та свої можливості. Людина, яка не вірить у власті сили, заздалегідь програмує себе на невдачу. У цьому випадку авжеж нічого не вийде. Потрібно із самого початку знати, що ви усе зможете та рішуче йти до мети.

Часто причиною невміння ставити цілі в житті є неправильне виховання. Батьки контролюють своїх дітей та вирішують за них, вважаючи, що краще знають, що їм потрібно. Але через такий метод виховання людина звикає до контролю та втрачає здатність до самостійного прийняття рішень. Тож про які життєві цілі може йти мова? Ні про які. Людина просто звикає жити без цієї навички, і саме це не дає можливості побачити усі фарби яскравого життя.

Для вирішення цієї серйозної психологічної проблеми, потрібно почати з чогось простого, аби не позбутись бажання взагалі щось робити. Наприклад, почніть із маленьких цілей: прибратись у кімнаті, вивчити 10 іноземних слів, записатись до тренажерного залу, та спробуйте досягти їх. Це допоможе у майбутньому сягати більш серйозних висот, однак до них варто йти поступово. Крім того, необхідно усвідомлювати, що відразу нічого не буває, особливо якщо Ви бажаєте чогось глобального.

Варто зрозуміти, що саме Вас не влаштовує у житті, де Ви зробили помилки та спробувати це виправити. Таким чином воно стане кращим, хоч і доведеться попрацювати над собою. Важливою складовою у поліпшенні  життя є самоповага та любов до себе.

Головне – йти до своєї цілі та робити усе можливе для того, щоб її досягти.

«В любых делах при максимуме сложностей
Подход к проблеме все-таки один:
Желанье — это множество возможностей,
А нежеланье — множество причи
н». – Едуард Асадов.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …