Як отримати електронний студентський квиток

Вже скоро студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти матимуть змогу користуватися електронним студентським/учнівським квитком.

Це стало можливим завдяки затвердженій Урядом постанові «Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування електронних студентських (учнівських) квитків». Оформлення відбувається за бажанням студента. Процедура оформлення є безкоштовною.

Для того, щоб отримати е-квиток, необхідно завантажити на смартфон додаток онлайн-сервісу державних послуг “Дія” та пройти ідентифікацію в ньому.

“Дія” (абревіатура до назви “Держава і я”) – це додаток для смартфона, який запровадило міністерство цифрової трансформації. Тестування додатку почалось 16 грудня 2019 року, у першій хвилі тестування мали змогу взяти участь 20 тисяч українців.

Оцифрування студентських квитків відбуватиметься за згоди особи на використання даних, зокрема персональних, що містяться в Реєстрі студентських (учнівських) квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Е-квиток формуватиметься автоматично за умови наявності усіх необхідних відомостей про студентський/учнівський квиток державного зразка в Реєстрі ЄДЕБО та міститиме унікальний електронний ідентифікатор – QR-код. Перевірка достовірності е-квитка відбуватиметься за допомогою технічних засобів без додаткового пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Документ матиме ті ж функції, що і пластиковий аналог. Електронна версія підтверджуватиме статус студента та право на пільги, передбачені законодавством.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).