Як отримати електронний студентський квиток


Вже скоро студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти матимуть змогу користуватися електронним студентським/учнівським квитком.

Це стало можливим завдяки затвердженій Урядом постанові «Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування електронних студентських (учнівських) квитків». Оформлення відбувається за бажанням студента. Процедура оформлення є безкоштовною.

Для того, щоб отримати е-квиток, необхідно завантажити на смартфон додаток онлайн-сервісу державних послуг “Дія” та пройти ідентифікацію в ньому.

“Дія” (абревіатура до назви “Держава і я”) – це додаток для смартфона, який запровадило міністерство цифрової трансформації. Тестування додатку почалось 16 грудня 2019 року, у першій хвилі тестування мали змогу взяти участь 20 тисяч українців.

Оцифрування студентських квитків відбуватиметься за згоди особи на використання даних, зокрема персональних, що містяться в Реєстрі студентських (учнівських) квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Е-квиток формуватиметься автоматично за умови наявності усіх необхідних відомостей про студентський/учнівський квиток державного зразка в Реєстрі ЄДЕБО та міститиме унікальний електронний ідентифікатор – QR-код. Перевірка достовірності е-квитка відбуватиметься за допомогою технічних засобів без додаткового пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Документ матиме ті ж функції, що і пластиковий аналог. Електронна версія підтверджуватиме статус студента та право на пільги, передбачені законодавством.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).