Як не втратити святкового запалу за купою справ до Нового року?

Новорічні мотиви вже лунають з усіх телеканалів та у всіх магазинах? Підготовка до свят у самому розпалі? Кожен намагається не забути про сто запланованих справ, але думки тільки про те, якби виспатися. Знайомо, авжеж?

Як же ж не втратити святкового запалу за всіма приготуваннями до нього – про це ми вам розкажемо. А тим, хто досі не має новорічного настрою порада від кращих експертів в темі щастя – данських вчених. Вони дійшли цікавого висновку – коли людина бачить святкову атрибутику (прикрашену ялинку, гірлянди, подарунки), то активність її мозку підвищується. Іншими словами, новорічний настрій з’являється тоді, коли ми бачимо елементи цього свята. Тому прикрашайте свою оселю та прогулюйтеся святково вбраними місцями, адже 70 % світу ми сприймаємо очима.

ф_1.jpg (564×705)

Проведіть ревізію не тільки у своєму будинку, а  у свої голові. Позбувайтесь непотрібних речей і деструктивних думок, які пригнічують і заважають радіти життю. Думки треба прописати, щоб повністю усвідомити. Після того варто спалити папір, на якому записували весь негатив.

ф_2.jpg (564×564)

Від негативних думок перейдемо на позитивні. Згадайте, що радісного та корисного сталось у вашому житті цього року та складіть список своїх бажань на наступний рік. Бажання треба прописувати максимально повно. Дозвольте собі найпотаємніші мрії, бо вони збуваються. Складіть власну карту бажання та планів на 2020 рік.

ф_3.jpg (564×564)

Відкиньте перфекціонізм. Звичайно, ми хочемо аби у день свята все було ідеально. Проте ця порада буде суперечити – не будьте прискіпливими до кожної деталі. Не провокуйте себе на «ідеальність». Якщо щось ідеально заплановане не вийде, ви надто сильно над цим переживатимете. Намагайтеся шукати лише позитивні моменти, навіть в «неідеальності» – дивіться на це як на «унікальність».

Подаруйте собі те, про що давно мріяли. Це можуть бути нові відчуття, новий образ, маленька дрібничка, або початок чогось довгострокового. Це може бути навіть довгоочікуваний вихідний, в який ви будете лежать в ліжку і нічого не робити (хто з нас не мріє про лінивий день!).

ф_5.jpg (500×624)

Згадайте про те, як були дитиною і чекали свята, подарунків, чарівного Діда Мороза та Снігуроньку, відчуття, запах ялинки та мандарин. Це все здавалось чарівним і казковим. Дозвольте своїй внутрішній дитині щиро радіти.

ф_6.jpg (500×500)

І просто дозвольте собі бути щасливим, адже кожен з нас цього вартий! Тому стандартні поради із музикою та фільмами на новорічну тематику не слід відкидати одразу. Улюблені святкові атрибути можуть налаштувати вас на новорічний настрій і цього разу, адже це не один раз перевірений спосіб, вірно? А помірний темп у вирішенні всіх запланованих справ до Нового року допоможе зберегти цей настрій. Гарних свят!