Як корисно провести вільний час: поради щодо саморозвитку

Навчання в закладі вищої освіти та робота – це значна частина життя кожного, проте не варто забувати про самоовіту. ХХІ століття – час технічного прогресу, який ми можемо використовувати, щоб покращувати свої знання та вміння.

Пропонуємо добірку сайтів для проведення вільного часу.

Stack Magazines

Цей сервіс щомісяця надсилає передплатникам в будь-яку частину світу один паперовий інді-журнал. Користувачі ніколи не знають, що читатимуть наступного місяця.

Така ідея з’явилася у 2008 році у редактора журналів для авіакомпаній Ink Publishing Стіва Вотсона. Stack Magazines досі має попит і підтримує видання-початківців. Вартість передплати на Stack Magazines – 15 фунтів на місяць.

Masterclass

Це платформа для онлайн навчання, де лекції проводять відомі актори, співаки, художники та навіть колишні президенти. Курси оновлюються щомісяця. Учасники можуть вивчати бізнес, кухарську справу, науку, мистецтво і навіть філософію осмисленого життя.

Серед найвідоміших лекторів Masterclass є Гілларі Клінтон, Малала, Маргарет Етвуд та Ніколь Кідман. Вартість їхніх уроків – $15 на місяць.

Storytel

Storytel – це своєрідний Netflix для аудіокниг. Чудовий варіант для тих, хто не встигає читати, але може сприймати літературу в аудіоформаті. У колекції Storytel є добірки зимових детективів та трилерів, новорічні подкасти, аудіосеріали і нон-фікшн про те, чи варто починати нове життя з Нового року. Книги доступні різними мовами.

Bookmate

Bookmate – це додаток для читання, у якого є власна бібліотека книг. Книжкові рекомендації для сервісу складають експерти, медіа та редактори Bookmate. Додаток працює як соціальна мережа – можна подивитися, що читають друзі, поділитися з ними цитатами з книг та враженнями від прочитаного.

Вартість підписки на 1 місяць – 9, 99 євро, 3 місяці – 29, 97 євро та 1 рік – 99,90 євро.

MyBook

MyBook – це онлайн бібліотека. Не треба купувати окрему книгу, якщо можна отримати доступ до всього каталогу, де є і класичні романи, і сучасна література, і нон-фікшн. Щоб зорієнтуватися у бібліотеці, книги там розміщено по різних тематичних полицях. На полицях письменників відомі автори рекомендують свої улюблені тексти.

Завітайте до ресурсів та проведіть гарно вільний час!