Як «Демон Кирило» допомагає ефективніше працювати на карантині


«Демон Кирило» – це чат-бот у Telegram. Він допомагає правильно налаштувати віддалену роботу під час карантину. Завдяки підказкам і путівнику, бот роздає поради щодо правил онлайн-комунікації, сервісів для спілкування з командою, а також щодо відпочинку, спорту чи правильного облаштування робочого столу. «Демон Кирило» підлаштовується відповідно до спеціальності користувача та його інтересів. Наприклад, шукає навчальні онлайн-курси для економістів чи маркетологів.

 

Бот буде корисним для тих, хто з початком карантину перейшов на віддалену роботу та не встиг правильно налаштувати робочі процеси онлайн або відчуває, що працює недостатньо ефективно.

Дарина Даниленко, співзасновниця чат-боту, пояснює специфічну назву так: «Демон – це багатозначне слово. Ним називають процеси у Linux та pipe.bot, які виконуються у фоновому режимі (слідкують за курсами валют, генерують рахунки тощо). А в давніх міфологіях демони були помічниками – до них зверталися по допомогу. Кожна порада Демона – це наш досвід налаштування роботи онлайн. Ми розділили сценарій на три частини: організація онлайн-роботи, облаштування робочого місця і відпочинок».

«Демон Кирило» розповідає, як бути ефективним під час карантину. Наприклад, розкаже, як правильно облаштувати робоче місце, як правильно відпочивати або які курси за вашою спеціальністю можна переглянути у вільний час. Бот працює як маленьке медіа, на вподобаннях підписників. В залежності від відповідей, бот надсилає корисний контент або пропонує інші мінісервіси.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …