Як «Демон Кирило» допомагає ефективніше працювати на карантині


«Демон Кирило» – це чат-бот у Telegram. Він допомагає правильно налаштувати віддалену роботу під час карантину. Завдяки підказкам і путівнику, бот роздає поради щодо правил онлайн-комунікації, сервісів для спілкування з командою, а також щодо відпочинку, спорту чи правильного облаштування робочого столу. «Демон Кирило» підлаштовується відповідно до спеціальності користувача та його інтересів. Наприклад, шукає навчальні онлайн-курси для економістів чи маркетологів.

 

Бот буде корисним для тих, хто з початком карантину перейшов на віддалену роботу та не встиг правильно налаштувати робочі процеси онлайн або відчуває, що працює недостатньо ефективно.

Дарина Даниленко, співзасновниця чат-боту, пояснює специфічну назву так: «Демон – це багатозначне слово. Ним називають процеси у Linux та pipe.bot, які виконуються у фоновому режимі (слідкують за курсами валют, генерують рахунки тощо). А в давніх міфологіях демони були помічниками – до них зверталися по допомогу. Кожна порада Демона – це наш досвід налаштування роботи онлайн. Ми розділили сценарій на три частини: організація онлайн-роботи, облаштування робочого місця і відпочинок».

«Демон Кирило» розповідає, як бути ефективним під час карантину. Наприклад, розкаже, як правильно облаштувати робоче місце, як правильно відпочивати або які курси за вашою спеціальністю можна переглянути у вільний час. Бот працює як маленьке медіа, на вподобаннях підписників. В залежності від відповідей, бот надсилає корисний контент або пропонує інші мінісервіси.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …