Як безпечно скласти ЗНО: відео від МОН


ЗНО 2020 не скасоване та пройде з 25 червня по 17 липня з усіма карантинними нормами безпеки. Така заява пролунала 23 червня від виконувачки обов’язків міністра освіти і науки України Любомири Мандзій.  Безпека під час ЗНО – одна з найбільш важливих тем останніх тижнів. Для того, аби детально пояснити дітям алгоритм їхніх дій під час тестування, Міністерство освіти і науки України створило тематичне відео «ЗНО-2020 для учнів».

Серед ключових порад МОН про те, як скласти ЗНО безпечно:

  1. Взяти з собою необхідні документи (сертифікат учасника, документ, що посвідчує особу, запрошення-перепустку, 2-3 ручки з чорною пастою).
  2. Узяти з собою воду (у прозорій пляшці, без етикетки), маску, у якій доїдете до пункту тестування та персональний антисептик. Маски видаватимуть на вході!
  3. Пройти температурний скринінг і перевірку на ознаку наявності респіраторних хвороб.
  4. Дотримуватися дистанції у 1,5 м як на вулиці, так і у пунктах тестування.
  5. Пам’ятати про гігієну (мити руки з милом, використовувати антисептик) і постійно перебувати у масці.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут