XXIІІ Всеукраїнська щорічна науково-практична конференція «Могилянські читання-2020: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти»


Чорноморський національний університет імені Петра Могили провів XXIІІ Всеукраїнську щорічну науково-практичну конференцію присвячену Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку «Могилянські читання-2020: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».

Мета конференції: надати можливість викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із освітніх, суспільних, природничих, гуманітарних, комп’ютерних і технічних наук, права, публічного управління та охорони здоров’я.

Цього року подія вперше проходила у форматі онлайн. Але завдяки досвіду дистанційної освіти труднощів це не викликало.  Різні кафедри брали участь у конференціях у своїх секціях та підсекціях за своєю тематикою.

Кафедра «Комп’ютерної інженерії» на конференції «Могилянські читання-2020» представила студентські наукові роботи у цікавих їм галузях:  Технології «Розумне місто» як подальший розвиток IoT, система безконтактної RFID ідентифікації об’єктів, система автоматизації будинку тощо. Подання тез для участі у конференції було анонсовано у вересні. На початку листопада було створено подію у Facebook, на яку мали підписатись всі учасники, щоб не пропустити час початку. До події у Facebook було додане посилання на Google Meet відеоконференції.

У кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій майже всі тези доповідей виконувались у співавторстві викладачів та студентів четвертого і шостого курсів:

  1. Результати досліджень з просякнення дилантною рідиною порошкових композитів в розробці балістичних матеріалів.
  2. Автономний інтелектуальний витратомір води.
  3. Supervisory Control System Based On Esp8266 And Labview With Modbus Tcp/Ip Protocol.
  4. Автоматизований пристрій для дезінфекції приміщень.
  5. Алгоритми управління роботом з датчиками перешкод.
  6. Автоматизована система керування мікрокліматом у спорудах захищеного ґрунту.
  7. Розробка та дослідження засобів автоматизації сортування об’єктів.