World Life Experience: унікальна можливість відвідати 20 країн за один рік!


World Life Experience – це можливість подорожувати, досліджувати світ і ділитися свої досвідом! Організатори відберуть 11 учасників, які протягом року відвідають 20 різних країн. Вони зможуть досліджувати життя різних людей, співпрацювати з місцевими громадськими організаціями і ділитися своїм досвідом та набутими знаннями.

Фінансування: Організатори оплачують всі витрати. Учасники будуть отримувати стипендію 2.500€ на місяць. Під час подорожей організатори будуть оплачувати транспорт, харчування, проживання, страхування. Учасники матимуть 4 двотижневі перерви для повернення додому і відпочинку.

Завдання учасників: учасникам необхідно відвідувати культурні, розважальні та соціальні заходи і ділитися своїми враженнями і досвідом через листи, фотографії, відео, блоги (веб-сайт і соцмережі) World Life Experience.

Вимоги до учасників:

  • Вік 21 до 45 років,
  • Володіння англійською мовою.
  • Обмежень за національністю і громадянством немає.

Кожен може зареєструватися в конкурсі. Комісія перегляне зареєстрованих кандидатів і тим, хто відповідає вимогам, буде запропоновано заповнити заявку. При заповненні заявки необхідно відповісти на питання тесту і оплатити 9 €.

На учасників чекає:

  • 15 днів у кожному з 20 міст
  • Працювати 7-8 днів (з 15) у місцевих громадських організаціях
  • 4-5 днів культурної, соціальної, екологічної діяльності
  • 3 вільні дні.

Подати заявку.

Детальніше.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …