World Life Experience: унікальна можливість відвідати 20 країн за один рік!


World Life Experience – це можливість подорожувати, досліджувати світ і ділитися свої досвідом! Організатори відберуть 11 учасників, які протягом року відвідають 20 різних країн. Вони зможуть досліджувати життя різних людей, співпрацювати з місцевими громадськими організаціями і ділитися своїм досвідом та набутими знаннями.

Фінансування: Організатори оплачують всі витрати. Учасники будуть отримувати стипендію 2.500€ на місяць. Під час подорожей організатори будуть оплачувати транспорт, харчування, проживання, страхування. Учасники матимуть 4 двотижневі перерви для повернення додому і відпочинку.

Завдання учасників: учасникам необхідно відвідувати культурні, розважальні та соціальні заходи і ділитися своїми враженнями і досвідом через листи, фотографії, відео, блоги (веб-сайт і соцмережі) World Life Experience.

Вимоги до учасників:

  • Вік 21 до 45 років,
  • Володіння англійською мовою.
  • Обмежень за національністю і громадянством немає.

Кожен може зареєструватися в конкурсі. Комісія перегляне зареєстрованих кандидатів і тим, хто відповідає вимогам, буде запропоновано заповнити заявку. При заповненні заявки необхідно відповісти на питання тесту і оплатити 9 €.

На учасників чекає:

  • 15 днів у кожному з 20 міст
  • Працювати 7-8 днів (з 15) у місцевих громадських організаціях
  • 4-5 днів культурної, соціальної, екологічної діяльності
  • 3 вільні дні.

Подати заявку.

Детальніше.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …