Вступникам про гуртожитки ЧНУ ім. Петра Могили


У розпорядженні ЧНУ ім. Петра Могили є три гуртожитки. Кожен гуртожиток обладнаний необхідним кухонним приладдям, сантехнікою, а кімнати та коридори відремонтовані. За чистотою та порядком усіх необхідних приміщень ретельно слідкує персонал гуртожитку. Поруч із гуртожитками є магазини та супермаркети, зупинки громадського транспорту та інша необхідна інфраструктура.

Гуртожиток № 1 знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 82.

Гуртожиток № 2 знаходиться за адресою м. Миколаїв, вул. Крилова, 19-г.

Гуртожиток № 3 знаходиться за адресою м. Миколаїв, вул. Логовенка, 2 (розрахований на іноземних студентів).

Поселення до гуртожитків студентів здійснює комісія університету з поселення, яка формує та затверджує рейтингові списки студентів, у межах затвердженого розрахунку розподілу місць у гуртожитках між інститутами.

У гуртожиток можуть бути поселені іногородні студенти, аспіранти, слухачі підготовчих курсів, курсанти тощо. Іноземні громадяни, які є студентами, розміщуються в гуртожитках на загальних підставах, якщо інше не передбачено контрактом.

Під час поселення студентів І-го року навчання право на першочергове поселення до гуртожитків за рішенням комісії університету з поселення надається:

 1. студентам-інвалідам;
 2. студентам з багатодітних родин (троє і більше дітей);
 3. студентам, у яких один з батьків помер (загинув);
 4. студентам з неповних сімей;
 5. студентам, які мешкають у віддалених районах та гірській місцевості України;
 6. студентам, що навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб.

Діти учасників бойових дій отримують пільги на оплату за гуртожиток у розмірі 50 %.

Порядок поселення до гуртожитків студентів І-го року навчання:

 1. На підставі рішення про надання місць у гуртожитку зі студентом укладається угода на проживання в гуртожитку і видається направлення (ордер), яке є єдиною підставою для поселення і проживання.
 2. Поселення до гуртожитків проводиться з 25 серпня до 5 вересня щороку. Для поселення необхідно прибути до гуртожитку в день, зазначений у виклику на поселення.
 3. Отримати у комісії університету з поселення направлення на поселення.
 4. Студенти-військовозобов’язані повинні стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі.
 5. Студент повинен укласти Договір на проживання в гуртожитку та ознайомитися (під підпис) з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку та Правилами техніки безпеки.

Усі, хто хочуть поселитися у гуртожитку, подають заяви на ім’я Ректора до приймальні. Питання можна також ставити помічнику проректора з виховної роботи Полуніній Валентині Георгіївні (каб. 1-203), голові профспілкового комітету (Верба Світлана Миколаївна, тел. +38-0512-76-71-88), проректору з АГР (Ляшенко Микола Васильович, тел. +38-0512-76-55-51). Розселяють студентів залежно від наявності вільних місць.

Вирішення організаційних моментів у гуртожитках покладено на голову ради гуртожитку, на старост блоків, поверхів. Найбільшу відповідальність за порядок несе комендант.

Про оплату за гуртожиток можна дізнатися тут.

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …