Вступникам про гуртожитки ЧНУ ім. Петра Могили


У розпорядженні ЧНУ ім. Петра Могили є три гуртожитки. Кожен гуртожиток обладнаний необхідним кухонним приладдям, сантехнікою, а кімнати та коридори відремонтовані. За чистотою та порядком усіх необхідних приміщень ретельно слідкує персонал гуртожитку. Поруч із гуртожитками є магазини та супермаркети, зупинки громадського транспорту та інша необхідна інфраструктура.

Гуртожиток № 1 знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 82.

Гуртожиток № 2 знаходиться за адресою м. Миколаїв, вул. Крилова, 19-г.

Гуртожиток № 3 знаходиться за адресою м. Миколаїв, вул. Логовенка, 2 (розрахований на іноземних студентів).

Поселення до гуртожитків студентів здійснює комісія університету з поселення, яка формує та затверджує рейтингові списки студентів, у межах затвердженого розрахунку розподілу місць у гуртожитках між інститутами.

У гуртожиток можуть бути поселені іногородні студенти, аспіранти, слухачі підготовчих курсів, курсанти тощо. Іноземні громадяни, які є студентами, розміщуються в гуртожитках на загальних підставах, якщо інше не передбачено контрактом.

Під час поселення студентів І-го року навчання право на першочергове поселення до гуртожитків за рішенням комісії університету з поселення надається:

 1. студентам-інвалідам;
 2. студентам з багатодітних родин (троє і більше дітей);
 3. студентам, у яких один з батьків помер (загинув);
 4. студентам з неповних сімей;
 5. студентам, які мешкають у віддалених районах та гірській місцевості України;
 6. студентам, що навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб.

Діти учасників бойових дій отримують пільги на оплату за гуртожиток у розмірі 50 %.

Порядок поселення до гуртожитків студентів І-го року навчання:

 1. На підставі рішення про надання місць у гуртожитку зі студентом укладається угода на проживання в гуртожитку і видається направлення (ордер), яке є єдиною підставою для поселення і проживання.
 2. Поселення до гуртожитків проводиться з 25 серпня до 5 вересня щороку. Для поселення необхідно прибути до гуртожитку в день, зазначений у виклику на поселення.
 3. Отримати у комісії університету з поселення направлення на поселення.
 4. Студенти-військовозобов’язані повинні стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі.
 5. Студент повинен укласти Договір на проживання в гуртожитку та ознайомитися (під підпис) з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку та Правилами техніки безпеки.

Усі, хто хочуть поселитися у гуртожитку, подають заяви на ім’я Ректора до приймальні. Питання можна також ставити помічнику проректора з виховної роботи Полуніній Валентині Георгіївні (каб. 1-203), голові профспілкового комітету (Верба Світлана Миколаївна, тел. +38-0512-76-71-88), проректору з АГР (Ляшенко Микола Васильович, тел. +38-0512-76-55-51). Розселяють студентів залежно від наявності вільних місць.

Вирішення організаційних моментів у гуртожитках покладено на голову ради гуртожитку, на старост блоків, поверхів. Найбільшу відповідальність за порядок несе комендант.

Про оплату за гуртожиток можна дізнатися тут.

 

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …