Вступна кампанія-2022 в ЧНУ імені Петра Могили триває!

Приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили в межах Вступної кампанії-2022 продовжує свою роботу!

Протягом двох місяців приймальна комісія здійснює консультування, обробку заяв та прийом документів абітурієнтів для зарахування на навчання до Могилянки.

Про особливості цьогорічного вступу запитали Відповідального секретаря Приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили Вікторії Чорної:

• Розкажіть, будь ласка, яким наразі є набір майбутніх студентів?

Станом на 12 вересня маємо велику кількість заяв на вступ до ЧНУ імені Петра Могили. Звісно, ця цифра менша, порівняно з минулорічними показниками, але за сьогоденних обставин це вже добре.

• Досі триває подача документів на контрактну форму навчання за бакалаврськими програмами.

Так, до 30 вересня абітурієнти ще мають можливість подати до Приймальної комісії свої документи на зарахування на перший курс бакалаврських програм за кошти фізичних та юридичних осіб.

• Чи можете окреслити найпрестижніші спеціальності, на думку цьогорічних вступників, у Могилянці?

У 2022 році найбільше заяв від майбутніх студентів 1 курсу бакалаврату ми отримали за такими напрямками:

• Інженерія програмного забезпечення – 56;
  • Комп’ютерні науки – 42;
  • Право – 36;
  • Германські мови та літератури (переклад включно, перша – англійська) – 29;
  • Медицина – 27;
  • Психологія – 19;
  • Фізична культура і спорт – 18;
  • Комп’ютерна інженерія – 14.
  • Чи є вже результати вступної кампанії для майбутніх магістрів?

Наразі про цілковиту ситуацію вступу говорити зарано. До 15 вересня абітурієнти ще мають можливість надіслати заяви для участі у фахових вступних випробуваннях та вступі на магістерські програми. Наприкінці вересня, сподіваємося, успішно завершиться набір студентів на перший курс бакалаврату та магістратури ЧНУ імені Петра Могили.