Вступна кампанія 2018 в цифрах

Поки першокурсники ЗВО адаптувались до нової освітньої сходинки, в Міністерстві освіти України підбили попередні підсумки результатів вступної кампанії 2018.

Всього ж, цього року до вишів Миколаївської області  зарахували понад 5000 тисяч студентів, і це тільки за результатами ЗНО. З цієї цифри майже тисяча першокурсників обрали ЧНУ ім. Петра Могили.  Йдеться про 772-х студентів.

Варто зазначити, що відтепер усі вступники можуть переглядати дані щодо кількості місць  для прийому за держзамовленням на сайті Міністерства освіти і науки України. Загалом, ресурсом надано інформацію про програми бакалаврату та магістратури  зі 161 вишу держави.

Зокрема, є можливість переглянути  ліцензійний обсяг – скільки загалом вступників на спеціальність чи спеціалізацію може прийняти заклад,  максимальний обсяг прийому абітурієнтів на місця держзамовлення та кваліфікаційний мінімум – скільки щонайменше «бюджетників» має бути на спеціальності,  аби заклад здійснив їх набір.

«Пороги» максимуму і мінімуму бюджетних місць на кожну спеціальність встановлюються вишами в зв’язку з тим, що в Україні вступ на бакалаврат та деякі спеціальності магістратури здійснюється за широким конкурсом. Мається на увазі, що бюджетне місце надається не конкретному ЗВО, а йде до закладу за вступником з найкращими балами.

На разі, в університеті ЧНУ ім. Петра Могили навчається понад 4 тисячі студентів. На 37-ми кафедрах працює більше трьох сотень викладачів. Високі результати вступної компанії 2018 – показник того, що ЧНУ ім. Петра Могили  один з  кращих університетів Південного регіону.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».