Вступ на бакалаврат в 2019 році: що необхідно знати

Міністерство освіти і науки подає роз’яснення щодо основних питань вступу до закладів вищої освіти на освітні програми бакалавра та магістерські програми медичного і ветеринарного спрямувань в 2019 році.

Про те, ЗНО з яких предметів потрібні для вступу на обрані спеціальності, які документи потрібно буде подати для вступу до вишу, сертифікати ЗНО яких років можна подавати 2019 року для вступу до вишу, як дізнатися, який прохідний бал на держбюджет на обрану спеціальність та відповіді на багато інших запитань можна дізнатися за посиланням.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили