Вступ до закладу вищої освіти-2022: про програму «подвійних дипломів» для магістрів спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили

13 червня 2022 року відбулася онлайн-зустріч робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили, яку представляли доктор історичних наук, професор Юрій Котляр, докторка історичних наук, доцентка Ольга Морозова, та Поморської академії в Слупську (Польща), а також представників зацікавлених ЗВО України.

Під час зустрічі було встановлено, що наявні всі необхідні документи для початку програми «подвійних дипломів» з вересня 2022 року для магістрів спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили. Це дало підстави укласти угоду про співпрацю в процесі навчання студентів.

Програма дає можливість за два роки навчання за магістерською програмою отримати два дипломи: магістра зі спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили (навчання відбувається за непарними семестрами, тобто перший і третій) та магістра зі спеціальності «Public history» Поморської академії (навчання за парними семестрами – другий і четвертий).

Запрошуємо бакалаврів до вступу на магістратуру «Історія та археологія» з унікальною програмою подвійних дипломів та можливістю одночасного навчання в Україні та Польщі.