Вступ до магістратури на іншу спеціальність у 2020 році

За умови успішного проходження додаткових фахових вступних випробувань, у 2020 році будь-яка особа може вступити до закладу вищої освіти для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки). Про це повідомляє портал osvita.ua, у своєму дописі.

Сам ЗВО уже встановлює додаткові вимоги щодо вступу такої категорії вступників у власних правилах прийому. Так, виш може визначати строки навчання, включення додаткових обов’язкових навчальних компонентів до індивідуального навчального плану та обмеження щодо можливого поєднання спеціальностей різних галузей.

Також ЗВО самостійно визначає зміст та перелік додаткових вступних випробувань, і складає їх вступник у кожному з обраних закладів вищої освіти, в яких планує брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра.

Додаткові фахові вступні випробування у 2020 році проходять у закладах вищої освіти у два етапи:

• із 6 травня по 29 травня – для тих, хто складає єдиний вступний іспит (ЄВІ) та/або єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) до магістратури;
  • з 5 по 26 липня – для тих хто вирішив вступати на неспоріднену спеціальність після складання ЄВІ та ЄФВВ.

Порядок реєстрації на додаткові фахові вступні випробування, перелік необхідних документів, а також дати та час проведення випробувань визначаються закладами вищої освіти.

Додаткове вступне випробування зазвичай має кваліфікаційний характер та оцінюється за двобальною шкалою – «склав/не склав». Якщо вступник не склав додаткового вступного випробування, то він втрачає право брати участь у конкурсному відборі на освітню програму.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики