Всеукраїнський забіг «Зелена миля» у Миколаєві виграли студенти «Могилянки»

У п’ятницю, 1 червня, відбувся щорічний Всеукраїнський забіг «Зелена миля» у Миколаєві. Перемогу у ньому отримали студенти Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Віталій Дуднік, Ксенія Пислару та Євген Бурдюжан з факультету фізичного виховання і спорту стали кращими серед інших учасників забігу. Тріумфатори не залишились без трофеїв та призів.

Забіг «Зелена миля» проводиться в усіх регіонах України вже кілька років. Його мета: пропаганда охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77