Всеукраїнський семінар СУМ в Україні “Лицарство Архистратига”


Запрошуємо всіх охочих на Всеукраїнський семінар СУМ в Україні “Лицарство Архистратига”.
Основними завданнями проекту є залучення молоді до активної участі у заходах щодо національно-патріотичного виховання; презентація громадських організацій національно-патріотичного спрямування; поглиблення знань учасників заходу про патріотизм, залучення сучасної молоді до вивчення історії України через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною.
У програмі семінару Спілки Української Молоді в Україні спільно з відділом Національно-патріотичне виховання:
– комунікація, командотворення, синергія;
– основи планування діяльності;
– національно-патріотичне виховання;
– інтерактивні методи роботи з юнацтвом.
Знайомство з громадською організацією відбудеться в стінах нашого університету 2 листопада в аудиторії 11-312.
Якщо бажаєте взяти участь в семінарі, будь ласка, заповніть форму .
Кількість місць обмежена. Оголошення до 28 жовтня 2018.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …