Всеукраїнський семінар СУМ в Україні “Лицарство Архистратига”

Запрошуємо всіх охочих на Всеукраїнський семінар СУМ в Україні “Лицарство Архистратига”.
Основними завданнями проекту є залучення молоді до активної участі у заходах щодо національно-патріотичного виховання; презентація громадських організацій національно-патріотичного спрямування; поглиблення знань учасників заходу про патріотизм, залучення сучасної молоді до вивчення історії України через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною.
У програмі семінару Спілки Української Молоді в Україні спільно з відділом Національно-патріотичне виховання:
– комунікація, командотворення, синергія;
– основи планування діяльності;
– національно-патріотичне виховання;
– інтерактивні методи роботи з юнацтвом.
Знайомство з громадською організацією відбудеться в стінах нашого університету 2 листопада в аудиторії 11-312.
Якщо бажаєте взяти участь в семінарі, будь ласка, заповніть форму .
Кількість місць обмежена. Оголошення до 28 жовтня 2018.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77